reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy te testy coś oznaczają?

Wczoraj robiłaś strumieniowe o czułości 10? Dzisiejszy przynajmniej jeden jest chyba o czułości 20?

Jeśli się martwisz i masz wątpliwości, to wówczas faktycznie rozważ zrobienie badania z krwi na poziom betaHCG i po 48 ha je powtórz. Wówczas zobaczysz, czy przyrost jest prawidłowy. Jeśli tak, to się uspokoisz. :)
Wczorajszy jeden o czułości 10, to jest ten pink i był wykonany po południu. Ten o czułości 20 był z porannego moczu. Dzisiaj obydwa o czułości 20 🙂 mam nadzieję że jutro już będzie dokładniej widać na teście, bo na betę pójdę dopiero w poniedziałek a ciężko się uzbroić w cierpliwość, już bym chciała mieć powody do radości😏
 
reklama
Dziś nie mam wątpliwości 😁
 

Załączniki

  • IMG_4295.jpeg
    IMG_4295.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 84
Niby się mówi, że nie określa się przyrastania bety po ciemnieniu kreski, ale w sumie dalej te kreseczki są bardzo jasne i ja chyba bym na betę poleciała i zrobiła po 48h kolejna. 🙈 Ale ja to panikarz jestem. :)
 
Mocno, mocno trzymam kciuki.
Moje jaśniutkie, ledwo widoczne kreseczki (o których mąż mówił, że to chyba negatywne 🤣) dziś skończyły 2 lata i 2 miesiące. ;)

Ja mojemu narzeczonemu chciałabym się już pochwalić, ale jest za granicą i wraca za dwa tygodnie i nie wiem czy mówić mu przez telefon czy czekać 🙈
 
Ja mojemu narzeczonemu chciałabym się już pochwalić, ale jest za granicą i wraca za dwa tygodnie i nie wiem czy mówić mu przez telefon czy czekać 🙈
Ja bym poczekała :)
Mój mąż był w delegacji jak się teraz dowiedziałam o trzeciej ciąży i czekałam, aż wróci :) Fajnie to przeżywać razem, a nie tak osobno mimo wszystko :)
Ale rozumiem, że nie każdy jest w stanie wytrzymać :D
 
reklama
Ja bym poczekała :)
Mój mąż był w delegacji jak się teraz dowiedziałam o trzeciej ciąży i czekałam, aż wróci :) Fajnie to przeżywać razem, a nie tak osobno mimo wszystko :)
Ale rozumiem, że nie każdy jest w stanie wytrzymać :D
Ooo no to również gratulacje i dużo zdrówka😊
Dla mnie to wszystko jest takie nowe że patrzę na ten test i boję się że ta kreska zniknie 🤭
 
Do góry