reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy takie łóżeczko przypadłoby do gustu Waszym dzieciom?

Dołączył(a)
15 Sierpień 2024
Postów
3
Cześć wszystkim!
Chciałabym podzielić się z Wami pomysłem na łóżeczko, które niedawno stworzyłam dla swojego dziecka. Jest to łóżeczko, które nie tylko zapewnia komfortowy sen, ale także wspiera rozwój wyobraźni i kreatywność dzieci. Oto, co wyróżnia to łóżeczko:
sBzD9fyeA172w6KbX.jpg

Interaktywne elementy: Łóżeczko wyposażone jest w przyciski, które włączają różne światła i dźwięki, oraz kierownicę z regulowanym krzesłem, co pozwala dziecku na wcielenie się w różne role podczas zabawy. Może to być idealne miejsce do snu i zabawy jednocześnie.
UVUPQbZ4pJOdeph3X.jpg

Łatwość montażu: Łóżeczko jest zaprojektowane tak, aby można je było szybko i łatwo złożyć – nie wymaga skomplikowanego montażu, a części łączą się jak puzzle, co ułatwia przechowywanie i transport.
Bezpieczeństwo: Wszystkie krawędzie łóżeczka są miękkie i obite, co zapewnia dodatkową ochronę przed urazami. Ponadto łóżeczko posiada schodek, który nie tylko ułatwia dziecku wchodzenie na górne piętro, ale może również służyć jako wygodne siedzisko dla rodzica.
7dxecDy16dKXUlrkX.jpg

Bajkowy wygląd: Łóżeczko zostało zaprojektowane z myślą o tym, aby wprowadzić do pokoju dziecka magiczny klimat. Wygląd łóżeczka przypomina coś z bajki, co sprawia, że dziecko chętnie spędza w nim czas.
NWkvTq2tD9uDwNb5X.jpg
Praktyczne oświetlenie
: Łóżeczko wyposażone jest również w lampkę, która emitując delikatne światło, nie wybudza dziecka ze snu, ale zapewnia poczucie bezpieczeństwa w nocy.
Dodatkowo, łóżeczko ma piętro, na które można się dostać po drabince – u nas to ulubione miejsce do zabawy lub dodatkowe miejsce do spania dla starszej siostry. Dzięki tym wszystkim funkcjom, łóżeczko staje się nie tylko miejscem do spania, ale także przestrzenią, która pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy.
AZt3VNGFDa7uHS0ZX.jpg

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii – czy takie łóżeczko spodobałoby się Waszym dzieciom? Czy widzicie w nim coś, co mogłoby szczególnie przyciągnąć uwagę maluchów?Z góry dziękuję za wszelkie komentarze i sugestie!
Pozdrawiam,
Daria
 
reklama
Mój syn by z niego w życiu nie wyszedł, gdyby takie miał😉
Kupiłabym takie, gdyby było w jasnych, pastelowych barwach.
 
Łóżeczko zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od około 2-3 lat do 7-8 lat. Dzięki swojej konstrukcji i funkcjom, jak piętro z drabinką, interaktywne elementy, czy możliwość personalizacji, łóżeczko rośnie razem z dzieckiem, oferując zarówno miejsce do zabawy, jak i do snu.
Dla młodszych dzieci (2-3 lata) łóżeczko jest świetnym miejscem, które pobudza wyobraźnię i zachęca do kreatywnej zabawy w ciągu dnia. Z kolei starsze dzieci ( około 5-7 lat) mogą korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak kierownica, światła i dźwięki, co sprawia, że łóżeczko pozostaje atrakcyjne przez kilka lat.
Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji dziecka oraz rodziców. Dostosowaniem i wielkością 1-9 lat. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, chętnie odpowiem!
 
Nie podoba mi się, ale kwestia gustu. Syn ma łóżko drewniane/domek. Nie pasowałoby mi wizualnie takie łóżko w domu.
 
No ja bym nawet nie spojrzała na takie łóżeczko. Nie podoba mi się i dodatkowo nie przekonuje mnie, że ma spełniać jakieś inne funkcje niż spanie.
Jeśli to miał być post reklamowy/sprzedazowy to coś nie poszło 🫣
 
reklama
Do góry