reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy tak sie da?

reklama
Jasne, ze można zajść. Ja nawet zaczynam twierdzić, ze mu tutaj wszystkie uprawiamy seks bez sensu i tylko wydłużały ten moment kiedy się uda zajść. Zamiast robić sobie masaż łechtaczki i członka, zamiast seksu przez majtki i ocierania się jedno o drugiego jak ludzie w autobusie itp.
Całe życie w błędzie.
A powiedz, masz już objawy czy dopiero jesteś „po” ?
 
@Nel331 człowiek uczy się całe życie 🤷‍♀️

Ja to tutaj widzę coraz wyraźniej, z początku mnie to serio przerażało ,,jak mało wiem" ale te pół roku tutaj uświadomiło mi ile jest możliwości. Tylko ja po prostu za stara jestem, nie nadążam za młodszymi pokoleniami które znalazły sposób na skróty w zapładnianiu.
 
Jasne, ze można zajść. Ja nawet zaczynam twierdzić, ze mu tutaj wszystkie uprawiamy seks bez sensu i tylko wydłużały ten moment kiedy się uda zajść. Zamiast robić sobie masaż łechtaczki i członka, zamiast seksu przez majtki i ocierania się jedno o drugiego jak ludzie w autobusie itp.
Całe życie w błędzie.
A powiedz, masz już objawy czy dopiero jesteś „po” ?
pewnie jest już widoczna Kresa i odczuwalne kopniaki 🤪😆
 
reklama
@Nel331 człowiek uczy się całe życie 🤷‍♀️

Ja to tutaj widzę coraz wyraźniej, z początku mnie to serio przerażało ,,jak mało wiem" ale te pół roku tutaj uświadomiło mi ile jest możliwości. Tylko ja po prostu za stara jestem, nie nadążam za młodszymi pokoleniami które znalazły sposób na skróty w zapładnianiu.
Co nie ? Stare a głupie… 🤦‍♀️
 
Do góry