reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria sliczne rodzeństwo :tak:
Kate nie boli cię brzuch po tym ja mam podobne z tymi wypustkami
ale ciążko mi robic ,tylko siniaków sobie natłukłam.
 
reklama
Tusia na poczatku tez miałam siniaki, ale poźnij nie ( jak cwiczyłam regularnie), po kazdej dłuzszej przerwie znowu mnie pare dni bolało, wtedy cwiczyłam na pasie, mam taki co sie po porodzie nosi
 
truskafffka dzięki za pocieszenie :-) Aaaaa i może jak będziesz miała taką możliwość to jak dzidzia będzie w ładnym ujęciu bokiem to poproś lekarza o fotkę , a my tu się popatrzymy i może coś wypatrzymy ;-)
 
Widzę że dzisiaj spokojnie na naszym wątku :happy2: nie wiem co mi jest ale padam ze zmęczenia ciągle ziewam jak wariatka jakaś a w nocy spałam jak zbita :-) Truskaffka koniecznie pokaż nam jakąś fotkę maluszka :-) wiesz jak się tak na patrzymy to się zarazimy hehehehehe
Daria a maluch słodkie że szok !!!! a Colin podobny do Nadi albo mi na oczy padło ale ja widzę podobieństwo :-)
 
Ostatnia edycja:
Daria mały kochany , i strasznie podobny do mojego starszego jak się urodziła szkoda że nie mam żadnej jak zdjecia wstawić,

Też mam takie koło na początku pare dni bolało jak masakra a sińce fioletowe na bokach straszne a potem już luzik ciało się przyzwyczaja. Kate po ile dziennie hulasz?
Nullka a paski z merc gdzie się zamawia, ja jeszcze mam trochę ale nie długo będę musiała dokupić pewnie. Ile kosztują?
 
agulek ja znalazłam sklep w Warszawie w którym od ręki mieli i odbierałam osobiście- ja płaciłam 74zł Kupiłam niepotrzebnie ostatnio opakowanie, bo myślałam że kolejny cykl przede mna i mam teraz na zbyciu nowiutkie całe
opakowanie

O tu kupowałam http://sklep.gineas.pl/perfum.html

Dobra lece po Julka bo za 10 minut kończy lekcje
 
Kate ja kręce po 20-25 min ale od niedawna bo to nowy nabytek, a też liczę na zmniejszenie oponki:-D
Nullka jak mi się skończą i będę potrzebowała a ty nie sprzedaż to odkupię
 
reklama
Do góry