reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jak tam się czujesz?? Oswoilas sie juz z sytuacją?
No właśnie powiem Ci szczerze że tak nie do końca ale wiem ze po urodzeniu będzie inaczej... staram się zajmować myśli czymś innym niekoniecznie ciąża. Wszystkim mówimy ze płci nie chcemy znać do porodu i jakoś tak mi lżej na sercu. Nie muszę nic wysłuchiwać itd 😃a u Ciebie jak tam? Jak maleństwo? Wszystko dobrze?
 
reklama
My juz najwazniejszym osobom powiedzieliśmy. I reakcja była na prawdę fajna. Wiadomo zawsze znajdą się osoby rozczarowane naszym "nieszczęściem ". Mnie się lepiej zrobiło jak sobie pomyślałam, że jak odezwie się we mnie mega tesknota za corka to po prostu zrobimy to in vitro i juz. Ale wydaje mi się, ze przejdzie mi ta chęć. Powstała ona z myślą gdy chcialam dziecko. No to jasne teraz bedzie córka. I co i pstryk od losu. I to chyba najbardziej mnie zabolało a nie ta wielka chęć posiadania akurat córki.
Nienarodzony mial nienajlepsze wyniki pappy. Na szczęście genetycznie wszystko ok. Ale musimy kontrolować echo serca, bo nie wiadomo czy jakas wada się nie rozwija. Takze teraz to zaprząta mój umysl.
 
No to ja przychodzę do Was z wieściami takimi że.. będzie prawdopodobnie trzeci syn 😱😱😳
Wrzucam zdjęcie z 11+6 , gdzie na forum dowiedziałam się, że widać nuba do góry co świadczy o chłopcu. Cóż, nie pękam ze szczęścia bo bardzo chciałam córeczkę ale wolę skupić się na tym żeby dziecko było całe i zdrowe !
IMG-20210621-WA0005.jpeg
 
No to ja przychodzę do Was z wieściami takimi że.. będzie prawdopodobnie trzeci syn 😱😱😳
Wrzucam zdjęcie z 11+6 , gdzie na forum dowiedziałam się, że widać nuba do góry co świadczy o chłopcu. Cóż, nie pękam ze szczęścia bo bardzo chciałam córeczkę ale wolę skupić się na tym żeby dziecko było całe i zdrowe !
Zobacz załącznik 1285858
Skoro przez lekarza jeszcze nie potwierdzony to jest nadzieja, że nie 😀😅
 
Witajcie dziewczyny,
Przeczytałam ostatnich kilka wpisów i widzę, że nie jestem sama, która liczy na dziewczynkę. Obecnie zaczął się u mnie 8 tydzień. Mam już 2 synów. ( 2 i 4 latek ) ostatnio widzę, że tendencja jest, tu na forum ze 3 chłopiec, więc może na mnie padnie, że się wyłamie 😀😅 w tej ciąży mam wyjątkowe mdłości, więc może to jakiś znak 😅
 
Witajcie dziewczyny,
Przeczytałam ostatnich kilka wpisów i widzę, że nie jestem sama, która liczy na dziewczynkę. Obecnie zaczął się u mnie 8 tydzień. Mam już 2 synów. ( 2 i 4 latek ) ostatnio widzę, że tendencja jest, tu na forum ze 3 chłopiec, więc może na mnie padnie, że się wyłamie 😀😅 w tej ciąży mam wyjątkowe mdłości, więc może to jakiś znak 😅
Kochana w tej ciąży jest zupełnie inaczej niż z chłopakami. Nie potrafię pic kawy (a byłam kawoholiczką) i do tego smakuje mi słodkie i słone.. a z chłopakami zajadałam się pomidorami z rukolą, jogurtem i chciało mi się kapusty kiszonej 🤪
Chyba nie ma co przesądzać. Trzymam kciuki za upragnioną core :)
 
Kochana w tej ciąży jest zupełnie inaczej niż z chłopakami. Nie potrafię pic kawy (a byłam kawoholiczką) i do tego smakuje mi słodkie i słone.. a z chłopakami zajadałam się pomidorami z rukolą, jogurtem i chciało mi się kapusty kiszonej 🤪
Chyba nie ma co przesądzać. Trzymam kciuki za upragnioną core :)
U mnie z kawą to samo 😅 to ciekawe co nam los przyniesie 😅
 
No to ja przychodzę do Was z wieściami takimi że.. będzie prawdopodobnie trzeci syn 😱😱😳
Wrzucam zdjęcie z 11+6 , gdzie na forum dowiedziałam się, że widać nuba do góry co świadczy o chłopcu. Cóż, nie pękam ze szczęścia bo bardzo chciałam córeczkę ale wolę skupić się na tym żeby dziecko było całe i zdrowe !
Zobacz załącznik 1285858
na zagranicznych grupach o nubach w ogole nie chca patrzeć na zdjecia poniżej 12+1tc, bo mówią, że to za szybko:)
Trzymaj się tej teorii i trzymam kciuki za upragnioną córkę:)

Ja całe życie chciałam mieć 3 synów, a jak się dowiedziałam, że druga będzie córka to nawet trochę popłakałam🤭🤭

Teraz oczywiście za żadnego syna bym jej nie wymieniła, a z charakteru to większy luj niż starszy brat😂
 
reklama
Do góry