reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny, u mnie dziś test owu pokazał dwie kreski w tym samym kolorze więc wg instrukcji owu powinna pojawić się w ciągu 24-36h.. więc tak czysto teoretycznie się zastanawiam nad ta metoda planowania plci. Synka już mam i nie bede ukrywać że marzy mi się córeczka, kiedy powinnam z mężem sie kochać? Dzisiaj ? Czy jutro? Ile odczekac do następnego stosunku ?
 
wow i wszystko to uzyskalas dzieki diecie??
Bebaby nie tylko dieta bo dużo suplementy dają tylko że ja to łykam już rok
Mecenasowa jutro to już będzie typowo chłopczykowo zresztą dzisiaj też bo jak owu będziesz mieć w ciągu 24 h to zaledwie 1 dzień odstępu lepiej jak jest 40 48h chyba że wiesz ze owu zawsze występuje po 36h zasada jest taka że jeżeli z tym odstępem nie wyjdzie zbliżasz się do owu
 
Bebaby nie tylko dieta bo dużo suplementy dają tylko że ja to łykam już rok
Mecenasowa jutro to już będzie typowo chłopczykowo zresztą dzisiaj też bo jak owu będziesz mieć w ciągu 24 h to zaledwie 1 dzień odstępu lepiej jak jest 40 48h chyba że wiesz ze owu zawsze występuje po 36h zasada jest taka że jeżeli z tym odstępem nie wyjdzie zbliżasz się do owu
to trudno będzie najwyżej chłopczyk o ile w ogóle się uda ;) bo mam dziś zamiar wykorzystać męża 😂
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
 
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
Gratuluje Kochana🥰 a jakie tam perypetie przy porodzie?
 
reklama
Zobaczysz jak to szybko przeleci Ty się dowiesz o II kreseczkach a ja dopiero będę zaczynać staranka 😋
bardzo bym chciała zeby tak było ☺
Mój Trzeci cudowny Synuś już z Nami od piątku (04.09) :D
Jako że u Nas do samego końca zamieszanie z płcią było to w momencie jak Położna mi płeć pokazywała bałam się spojrzeć, żeby to jednak się córka nie okazała hahaha
Jest Syn! Trzeci i ostatni ;) Zdecydowanie ten poród wyleczył mnie z Czwartego dziecka ;) Emerytury nie będzie hahaha
super, gratulacje i dużo zdrowka dla Was 😘 rozumiem że bardzo ciężko poród?
 
Do góry