reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ana87 zgadzam się z Maziajka. Zbada dzidzie lekarz dokładnie. Ja osobiescie bym jak najszybciej dzwoniła i może się jeszcze załapiesz na te prenatalne w 20 tc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth poruszyła mnie wasza historia. Ciężkie przezyliscie chwile.
Ana87 idź do gina, nie ma co czekać i nie przejmuj się bo naprawdę masz duże prawdopodobieństwo że to baby girl (-: [emoji480] [emoji178]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth co za historia. Biedne dziecko :(

Ja was dziewczyny podziwiam ze Wy coś na tych usg widzicie. Szok.

U.mnie pozytywnie. O 18 juz byłam na pewno po owulacji. Wiec staranka były najdalej 2.5 dnia przed owu. To tak chyba na dziewczynkę ? ;) dobrej nocy!
 
na ingender napisały dziewczyny ze obraz jest naprawdę bardzo nieczysty.dwie napisały ze bardzo niewidoczne ale może chłopiec. Jedna ze dziewczynka.Teraz to juz mam wielki mętlik w głowie.Imama u Ciebie nic nie napisały?
 
Ostatnia edycja:
Ana spokojnie, skoro lekarz na prywatnym usg ostatnim powiedział 80 czy 90% dziewczynka to tak jest :) idz prywatnie zrobisz połówkowe u normalnego lekarza nie buca i się uspokoisz i jeszcze płeć potwierdzi jak się uda zobaczyć :)
 
Ana idz tak jak radzą dziewczyny jeszcze raz:* to jest na prawde dziwne zeby lekarz w tym tyg nie powiedzial Wam plci:/

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
BBAnna w takim razie czekam na Twoje testowanko, z tego co pamiętam masz krótkie cykle więc niedługo testowanko :-)

Monia i jak?

Leeleeth jak patrze na te niunie to aż ciężko na sercu, że tak zaburzona, oczy ma prawie tak niebieskie jak mój syn, macie jakieś info co u niej? Wiesz po tym wszystkim co Ty piszesz co Ci się wydarzyło to ja jeszcze bardziej Ci życzę córki i mocno będe trzymać kciuki żeby się udało :-*

Gosica jak tam staraliście się już? Marzycielka a Wy? BbAnna czeka na testowanie a ja 3 dc i okres ale już niedługo i robimy Pawła albo Gabriele :D ale czuje że będzie Paweł haha
 
Do góry