reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kate18 ooooja :-)slodziaczek malutki :-) fajnie kochana ze sie odezwalas, dolaczaj do nas szybciutko :*

Dorcia Slonce jutro zaprzegne Ł. do zrobienia zdjec, bo dzis nie bylo kiedy, bylismy na zebraniu w sprawie zielonej szkoly, a mloda miala bal karnawalowy wiec sie dzialo. Ciezko mi wysiedziec, ale nie chce tak wczesnie zasypiac bo obudze sie w srodku nocy i nie bede mogla juz spac. Nie wiem czy jutro nie potuptam po L4. maskra jakas.
 
reklama
Nuuśka to aż tak źle się czujesz ... to faktycznie idź po L4 i odpocznij !!! KURUJ SIĘ !!!

Matik muszę siiiiiiiii ale nie...czekam cierpliwie !!!
 
Dorcia, Macy dziękuje
Nuska ja musze starania przełożyc,ze względów zdrowotnych,
musze iść na operacje niestety, termin mam już za miesiac,
mam nadzieje, ze szybko dojde do siebie
 
Dorcia ja też kocham słowniki w tel. Mąż mi kiedyś np. napisał "kochtam cid" ! Takie to romantyczne....
 
Wiecie co?! Chyba mam dobre wyniki :) Ciąża mi służy ewidentnie :)
Hemoglobina 12,1 (norma 12-16) mogłaby być wyższa, ale ja prawie zawsze mam anemie.
Hematokryt 35,6 ( 37-47) ciut nisko,ale bez dramatu chyba
TSH 0,087 ( 0,55-4,78) chyba na ciąże ok,co?
FT3 2,75 ( 2,3-4,2)
FT4 1,3 ( 0,89- 1,76)
Piranha co myślisz?

PS.mam nadzieję,że ten post zniknie wśród gratulacji dla Matik!
 
Dziekuje za przyjęcie..kochane jestescie...ot jak milo tu wrócic...powiedzcie mi ..bo tak sie zastanawiam??? czy to ph - utrzymywanie niskiego to tylko po staraniach czy mozna wypróbowac (zobaczyc jak organizm reaguje) po przytulankach...wiecie nim sie zancznie dopiero starac...
 
Gorgusia jak dla mnie badania są OK !!! Jak się czujesz chudzielcu...widziałam Twoje zdjęcia....ja tez chcę tak wyglądać !!! Zgrabniutka jesteś !!!

Mamakaja ja kiedyś od BB psiapsiółki ( którą serdecznie pozdrawiam ) dostałam BURAKI w wiadomości....zamiast BUZIAKI !!! Ale był ubaw !!!
 
reklama
Dorcia- a gdzie widziałaś? :) Ja nie chudzielec.... normalna jestem :) Czuję się SUPER! Dzięki :* Aż mi głupio to pisać,bo na sierpniówkach ostatnio zostałam prawie zlinczowana jak pisałam,że nie rozumiem ich złego samopoczucia :p
 
Do góry