reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Małe liski GRATULACJE!!! Nie mogło być inaczej, to dziewczynka:) na in-gender tylko potwiedzają! Super! Daj znać jak teściowa zareagowała gdy już zdecydujecie się jej powiedzieć :)
Zakrecona pamiętam ten ból, pierwszy poród miałam naturalny. Dobrze, że tak szybko Ci poszło i dobrze się potoczyło:) buziaki dla Igorka:*
Vivienka starszy syn bardzo mi pomaga przy Kamilu. Podaje pampersy, wybiera ubranka. Jest zakochany w młodszym bracie:)
Kevinka to już 28 tygodni ? Kiedy to zlecialo?! Zdjęć niestety nie mogę wyświetlić, bo piszę z tel:(
Maggie :*
 
reklama
Małe liski nie bede zapeszac z gratulacjami no ale siusiaka to ja tam nie widze ;-) nub jest bardzo dziewczynkowy &&&&&&&& super!
Zakrecona ale mialas szybki porod, super! Jeszcze raz gratuluje a Igorek jest cudny!
Macy i ja sie ciesze ze lepsze wiesci u Ciebie. Trzymaj sie :*
Kevinka slodkie zwierzaki i jeszcze slodsi synowie :)

Piraniu
pytalas jak Michaś w zlobku. Byl tyle co pisalam wtedy, 2 razy 3 i 4 godz. Pozniej sie rozchorowal i w tym tygodniu wogole go nie dalam. Poki co i tak nie mysle go dawac wiecej niz 1-2 razy w tyg na wiecej niz 4 godz bo praktycznie do lutego mam czas na tzw. przyzwyczajanie go. Ale troche oswajam sie juz z ta mysla. Co u Ciebie? Kaja i Krzys zdrowi? Chyba troche was juz opuscily te choroby nie? Jak Twoje samopoczucie?

Pozdrawiam i milego dnia zycze!
 
Ostatnia edycja:
Zakręcona poród miałaś super :) szybciutko. Nie musiałaś się długo męczyć. Ja się 8 godzin męczzyłam z tymi skurczami, a na końcu i tak cc miałam ;) Opiekę miałaś super i mały ładnie je, super!! Teraz tylko czekać na pwrót do domu.

patka ta druga kreska musi być co najmniej taka sama. Jak często robisz testy? Na pewno jest negatywny. Skoro śluz jeszcze nie wodnisty to jeszcze trochę. Bierzesz coś na rozrzedzenie śluzu? Olej z wiesiołka lub syrop?

Kevinka już tylko kilka miesięcy zostało :) teraz już coraz częściej ze wszystkim. Najważniejsze, że maluszek zdrowy :) Chłopakom widzę podoba się, że mają psa i kota :)

Matik ja trzymam kciuki za jutro i wierzę, że kolejna dziewczynka będzie :)

mamakaja masz super pomocnika :)

Elmo niestety w żłobku na początku dużo się choruje. Może przez te kilka miesięcy już mu przejdzie i się zaadoptuje.
 
dzień doberek :-)

Kevinka
śliczny masz brzuszek, widać, że chłopcy zakochani w psiaku :) , a kotek dzielnie pilnuje twojego brzuszka :)
psiak niesamowicie urósł odkad go ostatni raz pokazywałas :)

Male liski jak noc ;) hehe Ja chyba po takiej wiadomości nie zmrużyłabym nawet oka :tak:
wczoraj po raz tysięczny studiowałam naszą grupę i wszystkich staranka :) :-)

Zakręcona :)
no to poród miałas ekspressowy :) suuuper i tatuś się spisał <brawo>
:( niestety też miałam bóle krzyżowe .. dlatego dłuuugo mówiłam, że niechce być drugi raz w ciąży, a teraz popatrz mineło kilka lat , a Ja dwoje się i troje by w końcu się udało zobaczyć upragnione II kreseczki :-)

Nusia znów przywołuje do porządku hehe gdzie Ty się kochana podziewasz :) ??

Roszpunka
Ty także ?? :)

to teraz która następna testuje ??

Ellise
chyba Ty co ?? :) &&&

jutro wielki dzień Matik :) :tak: &&&

Ana87
kiedy następne USG ciekawa jestem kto u ciebie w brzuszku się zadomowił :)

u Nas piękna złota jesień :) słoneczko świeci od samego rana oby tak było jak najdłużej



MIŁEGO Dnia kobitki Wam życzę :)
 
Ostatnia edycja:
Elmo biedny Michaś, dużo zdrowka dla niego:-)
Elisse dziękuję. Staram się żeby Wiktor uczestniczył w takich czynnościach. Nie chce aby poczuł się odtrącony. Znajomej synek, po narodzinach siostrzyczki z zazdrości zaczął się jąkać. I tak mu
Zostało.
K
Justi też miałam bóle krzyżowe, masakra !!!
 
No dziewczyny jak czytam .. Jutro wielki dzień... to mnie dreszcze przechodzą
Miałam odebrać wyniki papa ale stwierdziłam ze nie będę sie stresować bo jutro na wizycie Dr i tak bedzie miała w komputerze to niech ma
No to wizyta u Was 11 u mnie 10 .00 po badaniu dam znać oczywiscie uff



Kewinka super zwierzaki
I dzidzia tez ma super zdjęcie :)
Synkowie szczęśliwi z pieska
A to zdjęcie kotka glaszczacego brzuch suuuuper :)
 
Ostatnia edycja:
Elisse wiem ze tamten był negatywny. Robie jeden test tak o 18 wczoraj robiłam jeszcze o 21 i tez taka ładna kreska była ale jeszcze nie taka ciemna, wiec dalej czekam musze dzisiaj test kupić bo mi się skończyły :)
 
A moja suknia tak wygladała :) ImageUploadedByForum BabyBoom1414665082.120200.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414665082.120200.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414665082.120200.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Matik to już jutro aaaaaa:))) jak samopoczucie? Kciuki mocno zaciskam!!!
Zakręciu poród ekspresowy :) los ci wynagrodził to kilkudniowe czekanie na synka. I fajnie, że opiekę miałaś bardzo dobrą
Macy jak u was?
Justi ja nie dowierzam :) Wysłałam naszej Piranhi film z usg, żeby jeszcze oceniła nuba na filmie, bo widać go tam bardzo dobrze. Jestem bardzo ciekawa co powie
Kevinka fajnie, że odezwałaś się. To już prawie 30 tc? szok. Jak się czujesz?...na zdjęciu mały Przystojniak, zwierzaki super
 
Ostatnia edycja:
Do góry