reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam was, melduję że weekend w Gdańsku bardzo udany:) fajnie było chociaż ciut źle sie czułam. @ sie zbliża jednak. czuje to w kościach.
tempka nadal niska,już mnie to nie dziwi naprawdę.

Pozdrawiam was
 
reklama
witam!
chwilę mnie nie było, ale jakby tylko ciałem, bo duchem zawsze jestem na BB:-D
ciałem zaś byłam na L4 od czwartku do piątku i na dodatek razem z mężem, a dziecko zdrowe więc w przedszkolu i muszę przyznać, że normalnie przypomniały mi się stare dobre czasy - chyba częściej musimy razem chorować :-D:rofl2:
w sobotę w przedszkolu u mnie były warsztaty, na które zapisał się m. ale w końcu poszłam ja, bo on musiał do pracy iść...i powiem wam, ze wróciłam nzadowolona i bardzo mocno i pozytywnie naładowana :)

Piranha: właśnie o tobie myślałam podczas tych warsztatów, gdyż były omawiane sytuacje - dziecko wymiotuje z płaczu - jak jesteś zainteresowana to ci bardzo mocno polecam książkę tych państwa (oni prowadzili te warsztaty)
"Rodzice w akcji" - jak być odpowiedzialnym rodzicem tłumaczy autor, Marcin Gajda

Magda: widzę, że usd 4d potwierdziło syna, więc rozgość się w niebieskich ciuchach bez obaw:tak: dziewczyny masz urocze!

martuchaa: haha dobre, mój tez mi w ciąży nic nie odmawiał:) także trzeba korzystać, w końcu całe zycie w ciąży nie chodzimy:-D

natusia: e tam, ja nie testuje - nie czuję ani ciąży ani @, a tempka do kitu - skacze jak królik:tak: a ty kiedy testing? jedyne co to mnie zawsze bolą (.)(.) na 7 dni przed @ zawsze, a teraz nie boli nic, ale może tym razem po prostu nie bolą i tyle. M. się śmieje, e bolą jak nie dopieszcza, a teraz dba żeby nie bolały:rofl2: i jak twoja podyplomówka? ja się zapisałam, ale dokumentów nie wysłałam. Czekam kiedy zadzwonią gdzie moje dokumenty i ciekawe co mam im powiedzieć - że czekam na @ bo nie wiem czy płacić za studia czy nie? :confused2::eek:

misia: no to kciuki żeby sie udało i szkoda, że w pracy ci BB zablokowali paskudy jedne...

marzycielka
: fanie, że wypad do Zoo udany - mi tez się marzy, tylko ciągle czasu brak..ehh i mój m. tez czasem ma dosyć mojego gadania o drugim dziecku:)

Patrysia
: śliczna trójeczka i Marcelek jaki strój ma profesjonalny:)

muszę popracować ehh
miłego dnia,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry wszystkim:happy:

Witam się ja i mój ból głowy:confused2: No nie znoszę, jak wstaje rano i łeb pęka, bo od razu wiem, że dzień będzie beznadziejny. Zjadłam tosta na śniadanko, piję kawkę, może przejdzie.

Muszę zrobić dla męża listę zakupów i normalnie mózg mi odmawia posłuszeństwa. Nie mogę się skupić na niczym:baffled: Poza tym wszystko u nas ok.


Mama
wiedziałam, że można na Ciebie liczyć;-) Poczekam cierpliwie do później:-)


Natusiu
ja tam nic nie mówię, ale raczej każda z nas będąc w ciąży czuje się jak na okres;-) tempka piękna, więc kciuki zaciskam jeszcze mocniej &&&&&&&&&&&&&& No i zdrówka dla synusia!


Marta
dokładnie tak, jak piszesz. Właśnie po ciąży mam taki problem. Ten kremik, co podałaś faktycznie drogi, ale ale, mam niedługo urodzinki, więc może podgadam mężowi? Zobaczymy jeszcze, co nasza Mama podpowie. Może obie z tego skorzystamy. Ja generalnie nie używam podkładów, fluidów, czy pudrów, dlatego wkurza mnie to strasznie. Latem jest jako tako, ale zimą, jak buzia umęczona, to nieciekawie to wygląda. Dziękuję za info:-)


Misia wreszcie się zameldowałaś. Szkoda, że ciąży brak, ale dobrze, że jesteś:happy:


Patrysiu
normalnie ból głowy mi minął, jak zerknęłam na Twoje fotki:-) Super masz ekipę, a Marcelek cudny. Ja bym już mu miesiąc dała. Oczka takie bystre, włoski fantastyczne! Bracia wyglądają na mega zadowolonych. W końcu mają kolejnego kompana do piłki:happy: Fajnie, że tak rodzinnie spędziliście weekend. Ja już nie mogę się doczekać, jak pojadę do Pl na zjazd rodzinny;-) I nawet na fotce kocyk dojrzałam taki, jak mam dla dziewczynek:-)

Piraniu oby poniedziałek Ci zleciał bezboleśnie i szybciutko. No i byle do piątku;-) Ja też teraz liczę tak dni, bo właśnie w piątki kończę kolejne tygodnie ciąży, a każdy następny jest na wagę złota, więc łapkę podaję i wytrwałości życzę:happy:


Co tam u pozostałych słychać? Meldujcie się dziewczyny po weekendzie:happy: Miłego dnia dla wszystkich!
 
dziendobry :happy:

Patrysiu jacy sliczni chlopcy :-) piekne zdjecia :tak: Marcelek przeslodki ;-)

Magda pytalas o ZOO. mysle ze wszystkie zwierzatka moglismy obejrzec, chociaz bylo pare miejsc w remoncie. naprawde polecam :tak: byly slonie, kilka gatunkow malp, tygrysy, lwy,zyrafy, wilki, pingwiny weze, zolwie, kangury, kozy i nawet kogut sie znalazl :-D oj dlugo by tak wymieniac ;-)

Piranha a kiedy masz ta wizyte z Krzysiem? bede mocno zaciskac &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama, Natusia i reszta babeczek ktore pracuja milego dnia w pracy zycze ;-)

Daria spokojnego i radosnego przygotowywania chcin :-)

Kasia jak pogoda u was?

Magda jak sie czujesz dzisiaj?

Nullka, Noemi, Czarna, Truskafffka, Andziak i reszta brzuchatek jak samopoczucie? porcje swiezych fluidkow poprosimy ;-)

A ja dzis w domu zostalam z mlodszym. rano sie obudzil z temperatura 38,7 :szok:
teraz mu spadla, innych objawow brak, wiec moze sie nic powaznego nie rozwinie i jutro bedziemy mogli wyjsc
 
Aga no w końcu jesteś! Powiem Ci, że ja tez bym z chęcią sobie tak wspólnie z mężem pochorować, zwłaszcza podczas nieobecności dzieci:-) Szkoda, że my jak chorzy, to od razu w kwartecie:baffled:
Pośmiałam się z tego powodu odnośnie Twojej podyplomówki:-D Ciekawe, jakby zareagowali, jakbyś im to powiedziała?:eek::-)
 
ja szybciorem,poki moj syn oglada klub myszki miki,za chwile sie skonczy wiec trzeba bedzie sie wziasc w garsc.
od czwartku boli mnie ta rana po wyrwanej 8-ce i ciagle jade na ibupromie ałaaa:/
matko 12godzina a ja swistakuje,takze musze ruszyc 4 litery pod prysznic. no i jeszcze trzeba odgruzowac chalupe po weekendzie-jak ja to kocham!!!

Mamuski 3 dzieciaczkow podziwiam Was,ze przy 3 maluszkow macie czas na neta:) Moje niektóre kumpele nawet przy 1 marudza

magda uk
a co do ciuszkow, to dla bejbikow chlopcow fajna kolekcje maja w h&M, no i juz nie wspomnie o NEXT. Na marginesie zazdroszcze Wam tych wyprzedazy next'owych. Wg mnie obie powyższe firmy maja fajne kolorowe ciuszki dla synusiow.
fajnie,ze masz mame u siebie. moja w pl charuje jak wol wiec nie maja zbytnio kiedy przyjechac.Moi rodzice zazwyczaj wpadaja do nas 2 razy w roku na max 3 dni:(

Patrysia
Ale fajne chlopaki

Agagsm
Hahaha takie wspolne chorowanie to ja rozumiem:)

Marzycielka
Zazdroszcze zoo- u nas cale lato było do kitu-każdy weekend praktycznie padalo i w koncu nie pojechaliśmy ale może w nast. Sezonie się uda:)

piranha
mimo wszystko milego poniedziałku, zobaczysz za chwile będzie znow piątek-weekendu poczatek:)
moje tempki z pierwszych 2 dni cyklu sa wyimaginowe bo wtedy nie mierzylam jeszcze temp. kolejne 2 mierzylam pod jezykiem i wyszlo mi 36,2. 3-go dnia zmierzylam doustnie i dopochwowo (zauwazylam,ze roznica miedzy tymi miejscami wyniosla 0,5 takze do wczesniejszych dni dodalam te 0,5:) ) reszta jest juz w porządku (nanioslam juz komentarze na wykresik. o co chodzi z tym wyrzutem estrogenu?


No i moje pytanka
przy stosunku na dziewczynke zalecacie zakonczyc przytulanki jak tylko pojawi sie jakakolwiek druga slaba kreska kreska na tescie owulacyjnym czy jeszcze przed pojawieniem sie 2 kresek?
teoretycznie przy cyklu 29 dni, 15dc powinna nastapic owulacja(14 dni przed krwawieniem) w praktyce od 10 dc robic testy owu i 12 czy 13 dnia cyklu (jesli testy nie beda pokazywac zblizajacej sie owu) zakonczyc przytulachy?czy moze jeszcze 14dc jesli przed sexikowaniem test owu nie pokaze 2 kresek?
sama jestem ciekawa co pokaza mi tesciki w tym cyklu:)
i o co chodzi z tym wyrzutem testosteronu przy codziennym przytulaniu?




Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
Ostatnia edycja:
Bry. :-)

Agagsm, uśmiałam się z czekaniem na @. Ciekawe, jaka byłaby reakcja dziekanatu. :-D Warsztatów zazdroszczę. :tak:
Piranha, doczytałam u Agi - czy Ty wymioty przy płaczu też bierzesz za objaw autyzmu? To Cię mogę uspokoić, że mój syn jak się darł, to też wymiotował. :baffled: Rób te badania, bo się niepotrzebnie przejmujesz. Będzie jak z wirusem bostońskim - czyli nie będzie!
Patrysiu, piękna ekipa.
Martuchaa, a co to za spadek formy. Ciesz się, w ciąży jesteś. Przed Tobą jeszcze najgorsze - końcówka ciąży. :-p
Magda_z_uk, mnie też głowa boli. Prawie od tygodnia. Wczoraj byłam nie do życia. I czułam się mniej więcej tak

Mama, dziękuję za odpowiedź. :tak: Smarować nikogo nie będę, bo to dla teściowej a nie mamy. ;-)
Natusia, dziękuję. Ładny wykresik. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje:)

AGAGSM
oby wiecej takich chwil ale na zdrowo ;) hmm a kiedy ja z M będe tak mieć? :D :p
MAGDA bardzo lubie ten kocyk taki fajny cieplusi jest :))oby główka już nie bolała...
MARZYCIELKA zdrówka!mi Domiś coś kaszel dostał :/
ANN oby ból minął...tak na proszkach nie dobrze...
 
hejka

jeeestem...
za nami weekend pełen pracy i wrażeń..niestety nawet nie próbuję -co się działo jak mnie nie było -nadrobić, bo nie mam kiedy:zawstydzona/y:

mam nadzieję że szybko sie połapię co u kigo ;)

Patrysia doczytałam że fotki chłopaków wstawiałaś...pliiiisss wstaw jeszcze raz albo mi wyślin na pw swoje słodziaki:sorry2:


Piranha coś doczytałam że martwisz sie że mały wymiotuje z płaczu i nerwów. Mojej koleżanki córa miała tak samo, aż w szoku byłam. Byle nerw, złość, płacz i bleee leciało ..przeszło z wiekiem ;) także spokojnie ;)

Mam nadzieję że zdrówko wszystkim dopisuje ;)

Poniedziałkowo ślę....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a u nas...ufff ciężko było ale pokój ogarnięty :-) dziś jeszcze D jakieś drobne rzeczy będzie poprawiał, kupić chcę parę nowych rzeczy-ramki, narzutę..
ale już jest fajnie, podoba nam się wynik naszej pracy:-)
a od jutra...bierzemy się..za przedpokój i kuchnię:-D

Pozdrawiam i będę zaglądać :)
 
reklama
Do góry