reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiedy najlepiej jest robić podstawowe badania hormonalne ? Odrazu na początku cyklu jeszcze mając okres czy lepiej już po okresie, a mój okres trwa 6 dni. Prpgesteronu nie badalam 7 dni po domniemanej owu bo nie miałam niestety jak, akurat pracowałam na 6 rano
Najlepiej między 3 a 5 dniem cyklu bo u niektórych dziewczyn bardzo szybko owu przychodzi
 
reklama
Ja też się gubię, nie pamiętam nigdy którą co pisała i dokładnie o czym bo czytam i udzielam się w tej grupie i jeszcze innych [emoji1787]
Oczywiście jesteśmy tu żeby dzielić się wiedzą [emoji847] Ty też w dziewczynkę celujesz? Bo ja tak w ten temat tam się wdrażam.
Kurcze powiem szczerze, że jest nat tu trochę jedne mnie inne więcej się udzielają, jede w ciąży inne sie, starają i już się pogubiłam [emoji85]fajnie by było taka listę zrobić kto tu jest kto w ciąży kto co planuje itd.
 
To jest szansa że będę mogła rano polecieć zrobić te badania. A powiedz mi jeszcze raz dokładnie jakie powinnam zrobić? Wiem że pisałaś wiele razy ale ja nie mam wogole pamięci do tego i udzielam się na kilku wątkach aż mi się wszystko już miesza
Najlepiej między 3 a 5 dniem cyklu bo u niektórych dziewczyn bardzo szybko owu przychodzi
 
Oczywiście jesteśmy tu żeby dzielić się wiedzą 🤗 Ty też w dziewczynkę celujesz? Bo ja tak w ten temat tam się wdrażam.
Kurcze powiem szczerze, że jest nat tu trochę jedne mnie inne więcej się udzielają, jede w ciąży inne sie, starają i już się pogubiłam 🙈fajnie by było taka listę zrobić kto tu jest kto w ciąży kto co planuje itd.
tak ja bede celowac w dziewczynke za jakis miesiac, dwa jak odstawie synka od piersi :)
 
To jest szansa że będę mogła rano polecieć zrobić te badania. A powiedz mi jeszcze raz dokładnie jakie powinnam zrobić? Wiem że pisałaś wiele razy ale ja nie mam wogole pamięci do tego i udzielam się na kilku wątkach aż mi się wszystko już miesza
Testosteron, estrafiol oraz stosunek LH/FSH najlepiej jakby był równy 1 jeżeli będzie podwyższony to może świadczyć o POCS oczywiście wyjątek to jajeczkowanie dlatego trzeba zmieścić się w widełki czasowe 😉
 
tak ja bede celowac w dziewczynke za jakis miesiac, dwa jak odstawie synka od piersi :)

No więc na tej grupie pisze oczywiście o suplementach, potem wkleję jakie.
Najlepiej około 3 miesięcy przed.Chodzi oczywiście o zakwaszenie i żeby pH było 4,faceta 7.
Stosunek albo 7-10dni abstynencji, i dzień przed pikiem na tescie owu. Czyli dwa dni przed owulacja. Albo króliczki i tu uwaga! Codziennie Sex ale spuszczenie się na brzuch, prześcieradło nie do środka tylko raz jest do środka tak jak wyżej dzień przed pikiem na teście. Raz i koniec żadnych dolewek. Przed tym sexem na poczęcie wypłukanie totalnie śluzu płodnego, strzykawka irygacje. Niektóre dziewczyny stosują parę godzin przed stosunkiem tabletki na katar sudapred chyba tak się nazywają. Stosunek bez orgazmu, spust płytki i odrazu po do ubikacji sprawdzić pH jeśli za wysokie to sylk, replesh I obniżyć. W pierwszej godz nawet co 10 minut, potem co pół godz. Po czterech godzinach można włożyć czopek vagisan który utrzymuje niskie pH.
I co najbardziej mnie zaciekawiło to plastry na daną płeć. Nakleja się je jak te antykoncepcyjne tylko, że w pachwinie. Zaczyna się je używać około trzy dni przed tym szczególnym dniem aby zadziałały jak potrzeba. One właśnie działają na pH. Minus taki, że tylko w Angli są dostępne oczywiście można zamówić. No i jest 30 szt koszt około 400zl.dziewczyny tam robią że składają się no w trzy i zamawiają.
Ciągle się wczytuje ale te najważniejsze informacje.
tu te suplementy
Na dole są te plastry, i wiem że można używać ich karmiąc.
Screenshot_20201109-220413_Gallery.jpg
 
No więc na tej grupie pisze oczywiście o suplementach, potem wkleję jakie.
Najlepiej około 3 miesięcy przed.Chodzi oczywiście o zakwaszenie i żeby pH było 4,faceta 7.
Stosunek albo 7-10dni abstynencji, i dzień przed pikiem na tescie owu. Czyli dwa dni przed owulacja. Albo króliczki i tu uwaga! Codziennie Sex ale spuszczenie się na brzuch, prześcieradło nie do środka tylko raz jest do środka tak jak wyżej dzień przed pikiem na teście. Raz i koniec żadnych dolewek. Przed tym sexem na poczęcie wypłukanie totalnie śluzu płodnego, strzykawka irygacje. Niektóre dziewczyny stosują parę godzin przed stosunkiem tabletki na katar sudapred chyba tak się nazywają. Stosunek bez orgazmu, spust płytki i odrazu po do ubikacji sprawdzić pH jeśli za wysokie to sylk, replesh I obniżyć. W pierwszej godz nawet co 10 minut, potem co pół godz. Po czterech godzinach można włożyć czopek vagisan który utrzymuje niskie pH.
I co najbardziej mnie zaciekawiło to plastry na daną płeć. Nakleja się je jak te antykoncepcyjne tylko, że w pachwinie. Zaczyna się je używać około trzy dni przed tym szczególnym dniem aby zadziałały jak potrzeba. One właśnie działają na pH. Minus taki, że tylko w Angli są dostępne oczywiście można zamówić. No i jest 30 szt koszt około 400zl.dziewczyny tam robią że składają się no w trzy i zamawiają.
Ciągle się wczytuje ale te najważniejsze informacje.
tu te suplementy
Na dole są te plastry, i wiem że można używać ich karmiąc. Zobacz załącznik 1199368
Wow dzięki wielkie! Gdzies tu na forum bylo napisane ze wit C tylko dla kobiety a tu proszę dla obojga
 
Anulka0207 a badalas tarczycę, właśnie na tamtej grupie przeczytałam że dziewczyna też się stara już pół roku i ma owulacje itd i nie może zajść. Radzą jej żeby zrobiła te badania takie jaka TSH FT3 FT4 .
Cytuje :
Dokładnie tarczyca blokuje najczęściej. Zrób badanie tsh jak wynik będzie powyżej 2 możesz szukać przyczyny w tym
 
Tu macie opis tych plastrów 🤗
PLASTRY NA PLEC
OPIS DZIALANIA PLASTROW

Pomoga ci w wyborze natury płci dziecka.
Wspierany przez wiele lat badań naukowych, mały plaster jest wolny od chemii, w pełni naturalny i w 100% bezpieczny. Działa tylko wtedy, gdy jest noszony przez matkę, która jest przez kilka dni w okresie płodnym.

PLASTER MESKI
Plaster XY ułatwia męski zarodkowi zaplodnienie
Plaster XY ułatwia zapłodnienie komórki jajowej plemnikiem z chromosomem XY, co spowoduje powstanie męskiego zarodka

PLASTER ZENSKI
Łatka XX ułatwia żeńskiemu zarodek zaplodnienie
Plaster XX ułatwia zapłodnienie komórki jajowej nasieniem przenoszącym chromosom XX, co spowoduje powstanie żeńskiego zarodka

Przez stulecia rodzice próbowali wpływać na płeć swojego dziecka, korzystając z mnóstwa rzeczy takich jak czas seksu, pozycje seksualne, dieta, styl życia itp.

Wraz z pojawieniem się DNA naukowcy zdali sobie sprawę, że płeć dziecka jest określona przez rodzaj chromosomu w poszczególnych plemnikach, które zapładniają jajo. Z 280 milionów plemników w przeciętnym wytrysku, są one prawie równo podzielone na plemniki, które niosą chromosom X, i te, które niosą chromosom Y.

Po zakończeniu miesiączki w okolicach pachwiny stosuje się plastry doboru płci i zastępuje się je raz dziennie przez 10 kolejnych dni. 5-15dc

Naturalne składniki każdego rodzaju plastra płciowego rozpraszają się przez skórę do układu krążenia w okolicy szyjki macicy i wchodzą do błony śluzowej szyjki macicy. Drobne zmiany, jakie wprowadzają do śluzu szyjkowego, dają znaczącą przewagę zarówno plemnikom X, jak i Y.

XY
wpływać na to, kto wygra wyścig. To determinuje płeć dziecka.

Gruczoły w szyjce macicy wytwarzają lepką śluzówkę szyjki macicy, która pozwala przetrwać żmudną podróż tylko około 200 plemników. Zarówno plemniki X jak i Y przemierzają kanał szyjki macicy, pływając w gęstym śluzie i docierają do jaja.

Powoduje to zapłodnienie jaja za pomocą 50/50 możliwości plemników X lub Y. Kiedy transdermalny plaster XX lub XY jest noszony przez matkę, występują subtelne zmiany, które przejściowo pojawiają się w śluzie szyjki macicy. Zmiany te tworzą środowisko, w którym, w zależności od wybranej łaty, plemniki X lub Y mają zdecydowaną przewagę w przechodzeniu przez błonę śluzową szyjki macicy, aby dosięgnąć i zapłodnić jajo. Wybrane plemniki mają zdecydowaną przewagę w wygrywaniu wyścigu płci.

XY plaster zawiera naturalne przeciwutleniacze, w tym katalazę, enzym i naturalny antyoksydant występujący w każdej komórce twojego ciała, ale teraz wzmocniony. Obecny jest także ekstrakt antocyjanów, związki występujące w jagodach i purpurowym bakłażanie.

Plaster XY zawiera elagowy ekstrakt z owoców granatu, aminokwas argininy i mleczka pszczelego.

Plaster XX zawiera ultra wchłanialną mieszankę witaminy D3 z wapniem i magnezem, ekstrakt z palmy sabalowej , wyciąg z żurawiny i ekstrakt z oliwek.

Instrukcje stosowania:

Wybrany przez ciebie plaster nakłada się na wewnętrzną pachwinę, po obu stronach, jak najbliżej pochwy, ale nie tak blisko, aby zakłócać aktywność seksualną.
Łatka nakładana jest rano, kiedy miesiączka praktycznie ustała w tym cyklu miesiączkowym. Świeży plaster nakładany jest codziennie rano przez 10 kolejnych dni. Ten proces powtarza się co miesiąc, aż do osiągnięcia ciąży.
Plastrow jest 30, po 10szt na cykl. Wiec na 3miesiace.
Korzystanie z plastra może być w dowolnym momencie zatrzymane. Błona śluzowa szyjki macicy powraca do normy w ciągu około 24 godzin, i nie ma już korzystnego środowiska błony śluzowej szyjki dla plemników X lub Y.

plastry byly testowane 6 lat zanim zostaly dopuszczone do sprzedazy. skutecznosc 78% lab daje

LINK DO ZAKUPU: podam na priv chętnym 🤗
20201109_233641.jpg
 
reklama
@Anulka0207 mi pozytywny test ciążowy wyszedł tydzień po terminie spodziewanej miesiączki, nawet w dniu spodziewanej @ miałam śnieżną biel. Gdyby było inaczej, to moja rada jest taka, nie rób drożności do póki nie zrobisz badań hormonalnych z krwi, to jest podstawa, ogólnie dziwie się, że lekarz nie zlecił Ci tego od razu.

@princess_88 - trzymam mocno za Ciebie kciuki 😘
Dziękuje kochana ❤️ A kiedy Ty zaczynasz staranka? Może się uda zaciążyć w tym samym czasie, ale by było świetnie!
mi 7dpo skoczyła temperatura z 36.85 na 37.43 i cały czas jest wysoka. Nadziei sobie nie robię ale pewnie do czasu testu (sobota/niedziela) będę siedzieć jak na szpilkach ^^
 
Do góry