reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możecie pomóc.

reklama
Niestety u nas nie robią takich badan to szpital powiatowy w Szamotułach a szkoda ,idziemy do domu dzisiaj ,będę w Poznaniu na ul,Grunwaldzkiej 19 stego
 
Bakaj jeżeli Twój maluszek używa jeszcze flixotide wziewa to moge ci wysłać mój mały uzywał tylko raż i mi to nie potrzebne mam w opakowaniu i jeżeli ci to potrzebne wyslij adres to ci wyśle
 
jesli mogę to proszę na priv rozmiar ciuszków jaki nosi synek, rozmiar bucików itp... sama mam synka w wieku 18 miesiecy ale jak wiadomo dzieci różnie rosną i moze to co mojemu już za małe dla malutkiego będzie dobre i wtedy z ogromną chęcią się podzielę :-) tym bardziej że ciuszków mam dużo jak na jedno dziecko ;-)
 
bardzo dziękuję za pomoc dla nas,dziękuję też dziewczynom które oferowały leki ,nie z korzystamy z fixotide i ventolinu ponieważ mamy zmianę na pulmikort i singulair ale tego mamy zapas jest więc ok.Badanie EEG Matiego niestety nie jest dobre wynik wykazuje zmiany napadowe częściowo złożone skroniowe a więc epilepsja zaczynamy od Depakiny ,a ktoś mi powiedział że żadko się zdaża by dwoje moich dzieci chorowało na epi .A teraz lepsze informację ostatnio udało mi się dostać pracę co prawda w wekendy bo w tyg muszę zajmować się dziećmi ale zawsze jakiś grosz wpadnie .Złożyłam wniosek na zasiłek pielęgnacyjny dzisiaj dostałam pismo że z powodu dużej liczby wniosków mój nie może być rozpatrzony w terminie 30 dni termin 15 maja trzymajcie kciuki
Z ubranek potrzebujemy spodnie 86 92 raczej z 86 wyrastamy buciki 22 23
pozdrawiam
 
Bakaj my sie chyba znamy kochana wiesz ale nie stąd:-) Ty pomagasz mi w lekach dla kol syna ja teraz pomoge tobie jeżeli będe mogła tylko napisz co jeszce było by ci potrzebne ok.
Ja na pewno ma ciuszki po synku moim rozmiar 86-92
Kochana mój syn ma 3 lata jesteśmy już po badaniach EEG i ma taki wynik zmiany napadowe uogólnione to epilepsja ale lekarz stwierdził ze dzieciak nie wymaga leczenia depakina... dlatego teraz jesteśmy w kolejce do innego szpitala innego lekarza bo nie można tego tak zostawić kiedy dzieciak ma wyłączenia z życia i ślini się na maksa....
Pisz kochana co ci tam potrzeba;-)Trzymam kciuki za ciebie i za dzieciaczki
 
witaj jaki świat jest mały
biggrin.gif
,co do ciuszków to potrzebuję spodnie bluzy może jakaś czapka,po starszakach wszystko pooddawałam a teraz szukam,
co do badania EEG to koniecznie skonsultuj to z innym neurologiem bo nasz przy takich objawach jak ma twój synek rozpoczął by podawanie leków im wsześniej tym lepiej ,mój też ma wyłączenia z życia,nalepiej nagraj małego bo to bardzo ważne dla lekarza, trzymam też kciuki za twojego syna i kol też
 
Bakaj ale ty na chłopca potrzebujesz ciuszki te na 86-92?cm
Napisz mi czy jesteś w stanie opłacić wysyłkę jak coś?
 
reklama
Do góry