reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciąże?

reklama
Objawy każdy może mieć od czegoś innego bo każdy jest inny. To tak jak Ci powiem, ze trochę boli mnie noga, nie ma żadnych widocznych zmian i czy to jest złamanie… No pomyśl…
 
I sama napisałaś, ze miałaś okres… nieważne ze trwał dłużej/krócej, przyszedł wcześniej czy później. Jeszcze nie raz cię to spotka bo nie jesteś maszyną i na cykl wpływa dużo czynników 🙂
 
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Takie rzeczy w szkole podstawowej się uczymy , ale aktualnie niespodziewalam się żadnej rozsądnej odpowiedzi .
Napisałam okres bądź krwawienie implatacyjne .
bo tutaj nie ma żadnej rozsądnej odpowiedzi… i do szkoły to wysłałabym Ciebie w pierwszej kolejności. Plamienie implantacyjne a napisałaś ze było obfite tak?
Idź na betę albo zrób test 🙂 innej rady nie dostaniesz od nikogo 🙃
 
Ale co Ci da wiedza,że ktoś miał podobnie? Każdy organizm jest inny. U jednej kobiety może to świadczyć o ciąży a u drugiej przy tych samych objawach jej brak.
 
Napisałaś, ze było tak samo obfite jak okres, wiec to nie implantacja 😊

Chyba, ze znów JA coś źle zrozumiałam 😉

Dobranoc
 

Załączniki

  • IMG_8876.jpg
    IMG_8876.jpg
    80,9 KB · Wyświetleń: 52
Owszem , mógłbyc również okres 🙂 wchodząc tu bardziej się spodziewałam życzliwych osób , ale niestety ... Najwyraźniej za dużo wymagam od ludzi .
,,Nie ma głupich pytań , są tylko głupie odpowiedzi " w 100 % się zgadzam .
GŁUPIE PYTANIE -> GŁUPIA ODPOWIEDŹ
myśle, ze większość się ze mną zgodzi.

Konto zgłoszone 🙂
 
Współżyłam z chłopakiem 14 sierpnia bez zabezpieczeń ,on twierdzi że nie doszedł we mnie . Po tym czasie dostałam okres albo krwawienie implatacyjne w dniu 28.08 ,gdzie okres dostawałam na początku miesiąca od 4 do 10 , niema regularnych miesiączek. Wyglądała to że krwawienie było bezbolesne ,gdzie przeważnie doskwierał boleści w tym momencie i trwało 3 dni , tylko że przypominało mi to że dostałam okres bo taki obfity jak zawsze. Druga rzecz do niepokoju to taka że czasem mnie kuje jak nie z prawej strony to z lewej albo czuję tak dziwnie brzuch albo żołądek, nie jest to typowy ból tylko takie dziwne odczucia
Tak, jest taka możliwość.

Na przyszłość, zabezpieczaj się by uniknąć niechcianej ciąży.
 
reklama
Jakbym miałam możliwość kupienia testu to bym to zrobiła . Zapewne nie wiesz gdzie przybywam ... Nie zadawałabym pytania, gdzie znajdują się półgłówki. Wystarczyło nic nie pisać , jak nie miałaś nic mądrego do powiedzenia .Jakbyś pomyślała to może ktoras z kobiet miała takie same objawy , ale niestety do tego trzeba użyć poprawną cześć półkuli mózgu .
Pozdrawiam [emoji846]
Niestety żeby uprawiać seks, liczyć się z jego konsekwencjami, poczytać o objawach ciąży i wiedzieć, że każdy organizm jest inny trzeba też użyć odpowiedniej półkuli mózgu [emoji23] każdy seks niesie ryzyko ciąży, nawet w zabezpieczeniu[emoji2370] skoro znajdujesz się w kraju gdzie nie ma testów ciążowych to dziwie się, że masz dostęp do internetu.
I trochę wiecej szacunku do innych trollu.

P. S
Skoro chcesz odpowiedź to tak możesz być w ciąży. Niestety powinien potwierdzić to lekarz a nie obce kobiety na forum.
 
Do góry