reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę podać Nurofen przez 5 dni?

Dziewczyny, po długim przymierzaniu się do tematu w końcu odstawiłam synka od piersi. Najpierw ograniczyłam w dzień, później dawałam tylko do drzemek i na noc a teraz wcale. Obyło się bez wielkich dramatów tylko że od kilku dni zaczęły boleć zęby :/ mały nie domaga się piersi ale ma wielkie problemy z zaśnieciem i że snem, histeryzuje kiedy bujam go na rękach, nie chce smoczka ani gryzaka, w nocy też nie wie co ze sobą zrobić i mało śpi. Przez to jest przemęczony. Zasypia jako tako i śpi tylko po Nurofenie. Przez trzy dni podawałam 2x dziennie po 1,5 ml, wolałam mniej niż wiecej. Wczoraj podałam tylko wieczorem prawie 2 ml i zasnął bez problemu a noc super. I zastanawiam się czy dziś wieczorem jeszcze też mogę podać, a nóż widelec pojutrze już będzie trochę lepiej. Niestety żadne żele nie działają u nas :( Dodam że to idą chyba 5 bo trójki już są, czwórki już się przebiły wiec chyba tylko 5 zostają. Mały ma 15 miesięcy.
1. Dawaj dawki przeliczone na kalkulatorze do wagi.
2. Ja jak widzę, że boli to daje paracetamol lub ibuprofen. Ja sama jak mnie coś boli to biorę leki.
 
reklama
Do góry