reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś z Dublina mógłby poradzić w jakiej dzielnicy najlepiej szukać mieszkania??

reklama
Hej
Skoro twoj maz pracuje w D2 radzilabym ci szukac mieszkania w okolicy. Dojazdy z Swords do D2 ciezkie, bo korek w godzinach szczytu duzy i trzeba przejechac przez miasto plus benzyna. Mysle,ze warto mieszkac na lini darta, bo wtedy dojazd wszedzie jest szybki.
Jesli chodzi o szkoly to jest tak, ze szkola parafialna ma obowiazek cie przyjac, wiec jak znajdziecie cos, co wam sie bedzie podobalo zadzwon do szkoly i dowiedz sie jak z miejscami, bo w sumie jest juz dosc pozno.
Duzo jest dobrych dzielnic.
Ja za nie tak dobre dzielnice uwazam: Finglas, Coolock, Tallaght, Drimlagh, Jobstown, Clondalkin. Ale to moje zdanie i w sumie nawet w najbezpieczniejszych dzielnichach zdarzaja sie przekrety.
 
Karolina- jesli Twoj maz pracuje w Dublinie 2 to proponuje Ci poszukać albo przy luasie albo gdzieś gdzie jezdza autobusy oznaczone X. Ja jezdze z Clondalkin X do centrum jakies 30-40 min rano a po poludniu zwyklym busem do godziny i to z takiego dalszego Clondalkin przy N7. Jak kazda z dziewczyn napisala sa dzielnice które sa w miarę bezpieczne, chociaz ja mieszkałam na Chapelizod i na Inchicore( mieszkal z nami na osiedlu strzeżonym seryjny gwalciciel- studio oplacalo mu panstwo:szok: i wcale nie bylo zbyt bezpiecznie) a teraz mieszkam na Clondalkin ( tylko trzeba wiedzieć w którym miejscu szukac, bo nie cale Clondalkin jest fajne) i naprawdę nic sie tu nie dzieje. Ja wieczorami jestem sama z Asia i mieszkam teraz w domku i na początku miałam obawy nie wiedziałam czy dobrze robimy, a teraz poki co nie zamierzamy zmieniac miejsca;-)
 
Do góry