reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2024
Postów
1
Hej, od jakichś 3 dni boli mnie brzuch mam podwyższona temperature 37/37.5, kłuje mnie lewy jajnik, cały czas mi się odbija, jest mi nie dobrze, mam tkliwe piersi, zazwyczaj przed każdym okresem bolały mnie tylko piersi i lekko brzuch.. Do okresu zostało 5 dni, czy możliwe że to ciąża, czy mogę zrobić test czy czekać do miesiączki..
 
reklama
Hej, od jakichś 3 dni boli mnie brzuch mam podwyższona temperature 37/37.5, kłuje mnie lewy jajnik, cały czas mi się odbija, jest mi nie dobrze, mam tkliwe piersi, zazwyczaj przed każdym okresem bolały mnie tylko piersi i lekko brzuch.. Do okresu zostało 5 dni, czy możliwe że to ciąża, czy mogę zrobić test czy czekać do miesiączki..
Możesz zrobić test kiedy chcesz a czy będzie wiarygodny i czy są to objawy ciążowe czy PMS to już nikt nie jest w stanie powiedzieć.
 
Objawy ciążowe powoduje rosnąca betaHCG. Jeśli to, co teraz masz, to objawy ciążowe, test wyjdzie pozytywny. Jeśli będzie negatywny, będzie to oznaczać, że te objawy po prostu nie są ciążowe. Nawet jeśli później za kilka dni wyjdzie Ci pozytywny, to dopóki nie ma betaHCG we krwi, nie może powodować ona objawów ciążowych.
 
Do góry