reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 394
reklama
Mąż uwierzył i się ucieszył... wszystko jest ok. Dziewczyny czy już mam pójść do lekarza? W angielskim GP prawdopodobnie nie dostanę nic szczególnego ani USG ani nic. Będę jeszcze mawiała się do Polskiego lekarza prywatnie, myślcie że umówić się już na ten tydzień na wizyte?
Do GP idź za dwa tygodnie. Jak coś się będzie działo to na usg cię wyślą ja miałam plamienia i miałam dwa usg przed 12tyg.
A jak nie to w 12tyg będziesz miała pierwsze usg.
Możesz się umawiać do polskiego ale i tak musisz iść do GP bo musisz mieć założona kartę ciąży bez tego cię do szpitala nie przyjmą
 
reklama
Ja byłam zapisana na usg zanim się dowiedziałam o ciąży. Wyszło tak że byłam na usg kilka dni po pozytywnym teście i nic nie było widać. A to był koniec 4tyg. Także poczekaj chociaż do 6 a najlepiej do 8 to już serduszko będzie
 
reklama
Weszłam na jakiś kalkulator ciąży...czemu tam pokazuje mi że jestem już w 5 tygodniu?
Natalia uspokoj sie kobieto. [emoji4]Przestań wszystko analizować. Nie stresuj się bo fasolka czuje twój niepokój.
Ps. Ciąża liczona jest od pierwszego dnia ostatniej miesiączki[emoji4].
Teraz oficjalnie Gratulacje skoro mąż uwierzył że ciąża jednak jest to mogę Wam obojgu pogratulować. Życzę spokojnych 9 miesięcy[emoji5]
 
Do góry