reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 394
reklama
reklama
U mnie te FREE testy też wychodziły słabe a jak polezaly to nabieraly koloru
U mnie tak tydzień po spodziewanym okresie pierwsze dwa zdjęcia a tam gdzie elektroniczny to 3tyg po pierwszym pozytywnym
received_302514727015866.jpeg
received_1837105199741622.jpeg
received_543594732777765.jpeg
 
Na pierwszym jest kreska wyraźnie widoczna ale pojawiła się na dłuższym czasie A wcześniej była mega słaba...
Drugi gdzie miał być plus, to mam wątpliwości co do Cienia, przed chwilą nawet się Przygladalam... boli mnie brzuch, kluje czy to normalne?
Staram się nie panikowac, robiłam wczoraj więc poczekam jeszcze trochę. Jak myślicie ile dni? Żeby już był wynik pewny?
 
Na pierwszym jest kreska wyraźnie widoczna ale pojawiła się na dłuższym czasie A wcześniej była mega słaba...
Drugi gdzie miał być plus, to mam wątpliwości co do Cienia, przed chwilą nawet się Przygladalam... boli mnie brzuch, kluje czy to normalne?
Staram się nie panikowac, robiłam wczoraj więc poczekam jeszcze trochę. Jak myślicie ile dni? Żeby już był wynik pewny?
Zrób jutro albo we wtorek. Takie bóle są normalne. Moje kreski też ciemnialy po czasie tzn najpierw były jasne a potem coraz ciemniejsze. A te drugie to Clear Blue i one są do doopy bo są mało czule i rzadko wychodzą mocno chyba że że 2 tyg po okresie. Ten elektroniczny też mi dopiero wyszedł ze 3 tygodnie po spodziewanym okresie.
Także spokojnie będzie dobrze
 
Moje wszystkie 4 testy to cienie cieni. Mój partner również nic na nich nie widział, twierdził że mam urojenia. Dopiero gdy zobaczył wynik betahcg stwierdził, że rzeczywiście coś na tych testach było. Dodam że testowałam przed terminem miesiączki, a dla pewności zrobiłam test pare dni po terminie i wyszła już grubsza kreska. Aktualnie jestem w 10tc. :)
Na twoich testach widać cienie kresek. Gratulacje. :)
A kłucie brzucha, takie jak na miesiączke miałam. Zaczęło się mniej więcej dzień przed planowaną miesiączką. Ale potem ustało.
 
reklama
Nie chce już nawet mówić mężowi że będę robić kolejne, bo mam wrażenie że dla niego to zamknięty temat.
Chciałabym mu pokazać test z gruba kreska. Nie pójdę na betahcg bo jest w UK i nawet nie wiem czy tu są takie badania i jak wyglądają
 
Do góry