reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 394
reklama
Dziewczyny jedziemy po test za chwilę... Zrobię jeszcze dziś, maz mówi że przesadzam i że na 100% procent nic nie będzie z tego bo nie ma kreski na zdjęciu którym my ja widzimy...
 
reklama
Zrobiłam...jednak to raczej nie ciąża, wyszedl cień cienia drugiej kreski który nawet ciężko uchwycić na zdjęciu. Mąż twierdzi że taki cień jest nawet na nowym teście
 

Załączniki

  • 20190112_152310.jpg
    20190112_152310.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 210
jak ja robiłam pierwszy test tez wyszedł cien cienia musiałam dobrze sie przyjzec zeby cos sobaczyc i zobaczyłam go po kilku minutach dopiero na drugi dzien z porannego moczu byla bardziej widoczna ale również słaba a potem beta potwierdziła ze to ciąża
 
Zrobiłam...jednak to raczej nie ciąża, wyszedl cień cienia drugiej kreski który nawet ciężko uchwycić na zdjęciu. Mąż twierdzi że taki cień jest nawet na nowym teście
Wiesz przewaznie w dniu miesiaczki juz cos mogloby byc mocniej widac,jest duzo dziewczyn ktore maja dzieci z cienia i duzo tez ktorych cien zakonczyl sie okresem,u mnie byl mocniejszy cien i pozniej okres,ale poki nie masz okresu to dobry znak,daj znac jak sie cos ruszy
 
Bo jesli tak, to tam faktycznie jest cien kreski. I nie, w fabrycznych testach nie ma takiego cienia. Zbyt wiele razy widziałam ta biel wiziru.

Gdzie mieszkasz? Masz mozliwosc zroboc badanie z krwi? Mialabys 100% pewnosci.

U mnie takie bladziochy w 3 ciazach przez tydzien po spodziewanej @ wychodzily. Za kazdym razem bylam w ciazy.
 
reklama
Do góry