reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 394
reklama
Nawet jasna kreska oznacza ciążę. Te testy też łapią różną czułość nawet jak maja napisane 25 to podobno nie łapią od tego samego przedziału. Mi na teście z jednej firmy wyszła jaśniutka kreska a na drugim dużo ciemniejsza. Ja robiłam 5 dni przed okresem i wyszedł cień cienia widoczny pod słońce i zastanawiałam się czy ciąża. Robiłam co 2 dni i była ciemniejsza a brzuch bolał jak na okres. Możesz wziąść nospę dla spokoju nie zaszkodzi. Trzymam kciuki.
Jeśli nie będzieaż robiła z porannego moczu to ogranicz picie na kilka godzin przed testem mocz jest wtedy mniej rozcieńczony.
 
reklama
Dziewczyny mój mąż twierdzi, że nie widzi na tym gdzie jest zdjęcie po 3min zupełnie nic A ja mam nadzieję. Zrobię test w poniedziałek.
 

Załączniki

  • 20190111_155135.jpg
    20190111_155135.jpg
    854,7 KB · Wyświetleń: 140
Hej, nawet po przybliżeniu widzę cień. Mój cień cienia ma dzisiaj 8 miesięcy ;);););)Trzymam mocno kciuki, by kolejny test pokazał grubą i niepozostawiającą złudzeń krechę:)
A poza tym należy pamiętać, że faceci nie widzą pewnych rzeczy:p
 
Hej, nawet po przybliżeniu widzę cień. Mój cień cienia ma dzisiaj 8 miesięcy ;);););)Trzymam mocno kciuki, by kolejny test pokazał grubą i niepozostawiającą złudzeń krechę:)
A poza tym należy pamiętać, że faceci nie widzą pewnych rzeczy:p
Moja cieniutka kreseczka tez ma 8 miesiecy :). To musi byc bardzo wczesna ciaza.. Te kilka dni kreska bedzie wyrazniejsza moim zdaniem..
 
reklama
Do góry