reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 394
reklama
reklama
Niektórzy mówią, że czas podany na ulotce jest po to, żeby kupować kolejne testy.

Natalia nie czytaj takich głupot!
CIERPLIWOŚCI mężowi niepotrzebnie tak szybko mówisz nie mając pewności ( oni tego nie rozumieją ).
Czas jak w każdej ulotce jest do 5 min, po tym czasie wynik jest zakłamany.
Poczekaj jeszcze trochę, albo zrób bete z krwi.
 
Dziewczyny więc czekam do poniedziałku, w poniedziałek będę mogła kupić test popołudniu dopiero. Czy myślicie że jeśli jestem w ciąży do wtedy wszystko się wyjaśni? Czy trzy dni nic nie zmienia?
 
Dziewczyny więc czekam do poniedziałku, w poniedziałek będę mogła kupić test popołudniu dopiero. Czy myślicie że jeśli jestem w ciąży do wtedy wszystko się wyjaśni? Czy trzy dni nic nie zmienia?
Dla mnie to jest pozytywny test ciazowy. Widze ewidentna kreske. Mam synka z takiego bladziocha[emoji23] trzymam kciuki, zeby okres jutro nie dotarl! Powodzenia!

Meza olej. Chlop jest w szoku[emoji28]
Ps. Jesli to faktycznie ciaza, to w poniedzialek kreska bedzie wyrazniejsza.
 
Czy to sa angielskie testy?bo robilam chyba takie i jesli to te to sa bardzo czule,mi nic tam nie wychodzilo a dlugo pozniej jakies cienie ale jakby odbarwienia, w ciazy nie bylam.
ja to ci po cichu gratuluje:)daj znac
 
reklama
Nawet jasna kreska oznacza ciążę. Te testy też łapią różną czułość nawet jak maja napisane 25 to podobno nie łapią od tego samego przedziału. Mi na teście z jednej firmy wyszła jaśniutka kreska a na drugim dużo ciemniejsza. Ja robiłam 5 dni przed okresem i wyszedł cień cienia widoczny pod słońce i zastanawiałam się czy ciąża. Robiłam co 2 dni i była ciemniejsza a brzuch bolał jak na okres. Możesz wziąść nospę dla spokoju nie zaszkodzi. Trzymam kciuki.
 
Do góry