reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciazy?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
 

Załączniki

  • 20190111_150305.jpg
    20190111_150305.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 378
reklama
Hej
Przycupne ;)
Dziewczyny doradźcie mi okres mam mieć za 4 dni w sobotę miałam jednodniowe plamienie śluz z jasnorozowa krwią po za tym wszystko ustało, martwi mnie ból jak na okres momentami mocniejszy, kiedy zrobić test ? W dzień spodziewanego okresu czy może szybciej by coś wyszło?
Do piątku zwarjuję [emoji33]
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam test i mam wątpliwości. Wydaje mi się, że jest tam druga kreska ale już sama nie wiem... W tamtym miesiącu też robiłam test, wydawało mi się że widzę druga kreska pod światło ale okazało się, że w ciazy nie jestem po skupieniu innego testu. Tym razem mam zupełnie inny. Na instrukcji jest napisane, że powinno się odczekać 3min, mi nie pokazało na początku nic A po kilku minutach tak jak na zdjęciu.
Mam obawy, bo czytałam że czasem jak minie kilka minut test jest nieważny i oszukuje.
Proszę o radę
Jak dla mnie pozytyw!
 
Ja do niczego nie nakłaniam. :) zrobisz jak uważasz, ja bym poczekała z testem. U mnie kreska była blada dwa dni przed terminem, a u niektórych dziewczyn blade wyskakują dopiero po terminie. ;)

No to rzeczywiście drogo u mnie w diagnostyce 30 zł.
 
Ja do niczego nie nakłaniam. :) zrobisz jak uważasz, ja bym poczekała z testem. U mnie kreska była blada dwa dni przed terminem, a u niektórych dziewczyn blade wyskakują dopiero po terminie. ;)

No to rzeczywiście drogo u mnie w diagnostyce 30 zł.
Rozumiem że chciałaś mi pomóc ale w życiu poszłam 2 razy na betę i każda z nich była ujemna, od dzisiaj doszły bolące piersi a ból okresowy pojawia się na wieczór i jak budzę się rano w dzień jest ale taki jak by zagluszony nie czuje to wtedy kiedy jestem zajęta i nie myślę o nim
 
Być może to było zagniezdzenie?ja tak miałam, różowy śluz byłam pewna że okres się zaczyna i cisza do terminu miesiączki byla.. jak zrobisz teraz test już powinno coś widać, powodzenia:)
 
No właśnie ja tak samo w pierwszym odruchu myślałam że to przyszedł okres a tutaj ilość i barwa się nie zmieniła cały dzień a ustała,tylko martwią mnie te bóle jak na okres zauważyłam że cały dzień jak jestem w pracy nie boli tylko lekko podwieczór a bardziej z rana jak się budzę [emoji849]
 
To chyba normalne na początku, ja też miałam ból podbrzusza wszystko jak na @ nawet testować nie chciałam bo byłam pewna że przyjdzie i tu była niespodzianka :) tak było w moim przypadku, tobie również tego życzę powodzenia i daj znaaka
 
reklama
To chyba normalne na początku, ja też miałam ból podbrzusza wszystko jak na @ nawet testować nie chciałam bo byłam pewna że przyjdzie i tu była niespodzianka :) tak było w moim przypadku, tobie również tego życzę powodzenia i daj znaaka
Jestem w pracy i znów zaczęłam plamic barwa jasnoróżowa jak w sobotę czyżby okres szedł ale mam 3 dni do okresu
 
Do góry