reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy istnieje ryzyko ciąży

AnimaVilis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2016
Postów
28
Hej wam mam potrzebuje rady miesiączke miałam 19.01 mój cykl waha się między 29a30 dni. Wczoraj kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Nie wiem kiedy mam owulacjie bo jakoś nigdy się tym nie interesowałam. Czy jest możliwości zajścia w ciążę? I kiedy mogę zrobić BETE HCG?




Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak chłopak kończy w Tobie to zawsze jest ryzyko ciąży. Test możesz zrobić w dniu spodziewanego okresu. Beta wychodzi juz troszku wcześniej.

I proponuje sie zainteresować własnym cyklem w tym owulacją skoro współżyjesz.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tez mialam miesiaczke 19.01, cykle zawsze 30 dniowe, a owulacje mniej wiecej w miniony czwartek, zalezy od tego kiedy tobie wypada, kazka kobieta inna jest, zawsze moze sie przesunac. Ryzyko jest, skoro nie obserwujesz swojego ciala.
 
ja tez mialam miesiaczke 19.01, cykle zawsze 30 dniowe, a owulacje mniej wiecej w miniony czwartek, zalezy od tego kiedy tobie wypada, kazka kobieta inna jest, zawsze moze sie przesunac. Ryzyko jest, skoro nie obserwujesz swojego ciala.
U mnie z cyklami jest równie, ostatnio mi się spóźnił. Wszystko możliwe przez ostatni stres. Więc kto wie czy owulacjia się nie przesunela

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnimaVilis no całkiem mozliwe , ale skoro piszesz ,ze stosunek odbyl sie wczoraj to na bete musisz poczekac, beta rosnie od zagniezdzenia sie zarodka tj. mniej wiecej 6 dzien po owulacji ,a ty nie wiesz kiedy ona nastepuje czy juz po czy dopiero przed owu jestes, nic ci nie pozostaje , tylko uzbroic sie w cierpliwość. Powodzenia
 
reklama
Tak po prawdzie to ma jeszcze jedno wyjście-lecieć po tabletkę "po" która ma działanie do 72 godzin od stosunku. To już tam jej kwestia sumienia/poglądów ale możliwość taka jest.

Jednak przy okazji powtórzę za resztą-rozpoczęcie współżycia jest dorosłym krokiem więc wypada zacząć po dorosłemu ogarniać swoje ciało. Owulacja daje też inne sygnały z ciała więc nawet przy nieregularnych cyklach da się plus minus ją namierzyć.
 
Do góry