reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy 8 testów z moczu może się mylić?

Dołączył(a)
6 Maj 2024
Postów
13
Hejka!
Sprawa przedstawia się tak, że 09.03 z moim chłopakiem mieliśmy zbliżenie (bez penetracji, ale z rękami). Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Vibin Mini od grudnia, nie pominęłam ani jednej przez cały okres brania. Ponadto choruję na zespół policystycznych jajników i mam z tego powodu za wysoką prolaktynę. Bardzo boję się, że przy dotyku 09.03 jakiś preejakulat mógł się dostać w pobliże/do okolic intymnych, więc zrobiłam parę testów ciążowych. Pierwsze 12 i 13 dni po 09.03, i kolejne prawie że co tydzień, ostatni 30.04. Wszystkie wyszły negatywne, bez cienia kreski, czekałam tyle ile kazali na opakowaniu. Mimo tego mam wrażenie, że miewam niektóre objawy ciążowe (była zwiększona ślina przez kilka dni, miewam wzdęcia i przelewanie w brzuchu, pobolewanie piersi, ale rzadko, pobolewanie jajników, ale brak nudności czy wymiotów czy częstomoczu). Czy jest możliwe, żeby przy ciąży wyszło 8 testów fałszywie negatywnych? Strasznie się tym stresuję od tych dobrych paru tygodni...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobito! Regularnie przyjmujesz pigułki antykoncepcyjne, stosunku z penetracją nie było i 8 testów negatywnych. Jakiej odpowiedzi oczekujesz?
Jeżeli to wszystko kosztuje Cię tyle stresu, to może poczekaj jeszcze trochę z współżyciem?
 
Kobito! Regularnie przyjmujesz pigułki antykoncepcyjne, stosunku z penetracją nie było i 8 testów negatywnych. Jakiej odpowiedzi oczekujesz?
Jeżeli to wszystko kosztuje Cię tyle stresu, to może poczekaj jeszcze trochę z współżyciem?
Pewnie tak się skończy i na razie muszę zrobić od tego przerwę, bo psychicznie jest już bardzo ciężko, przeraża mnie ta sytuacja, a im dłużej o tym myślę, tym więcej objawów się dopatruję
 
Hejka!
Sprawa przedstawia się tak, że 09.03 z moim chłopakiem mieliśmy zbliżenie (bez penetracji, ale z rękami). Jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Vibin Mini od grudnia, nie pominęłam ani jednej przez cały okres brania. Ponadto choruję na zespół policystycznych jajników i mam z tego powodu za wysoką prolaktynę. Bardzo boję się, że przy dotyku 09.03 jakiś preejakulat mógł się dostać w pobliże/do okolic intymnych, więc zrobiłam parę testów ciążowych. Pierwsze 12 i 13 dni po 09.03, i kolejne prawie że co tydzień, ostatni 30.04. Wszystkie wyszły negatywne, bez cienia kreski, czekałam tyle ile kazali na opakowaniu. Mimo tego mam wrażenie, że miewam niektóre objawy ciążowe (była zwiększona ślina przez kilka dni, miewam wzdęcia i przelewanie w brzuchu, pobolewanie piersi, ale rzadko, pobolewanie jajników, ale brak nudności czy wymiotów czy częstomoczu). Czy jest możliwe, żeby przy ciąży wyszło 8 testów fałszywie negatywnych? Strasznie się tym stresuję od tych dobrych paru tygodni...
Byłabyś Teraz jakoś w 3ci miesiącu.
Bez szans, że test 30.04. by nie wykrył.
 
A też widziałam, że na różnych forach babki piszą, że będąc w ciąży długo nie miały żadnych objawów i że testy wychodziły im negatywne
Mogly im wychodzić negatywne chwilę przed terminem miesiączki czy nawet w okresie spodziewanej miesiączki... To jest około 4 tydzień ciąży.
Ty teraz byłabyś w jakimś pi razy drzwi 10/11 tygodniu ciąży. To jest takie stężenie beta HCG, że te testy by wybuchły, takie by miały ciemne kreski 🤣🤣
 
reklama
A orientujecie się może, skąd mogą brać się te "objawy"? W sensie, czy policystyczne jajniki i antykoncepcja mogą powodować dyskomfort w podbrzuszu, problemy z trawieniem, bóle piersi i bóle jajników? A to nadmierne wydzielanie śliny to nie wiem, ze stresu mogło być? Bo może powinnam zmienić antykoncepcję, skoro występują u mnie takie rzeczy
 
Do góry