reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
ja też mam taką nadzieję, że mój wózeczek będzie niepowtarzalny :-))
a oto i on:
PICT0402.jpgPICT0396.jpgPICT0397.jpgPICT0400.jpg

zdjęcia może mało wyraźne, ale co nieco jest widoczne :-)
pencil.png
 
Holly widzę,że zdecydowałaś się na większy kosz zakupowy?
prawda,że ten cargo new black prezentuje się elagancko?;-);-);-):-D
(choć mi na początku nie pasował ten popielaty środek budy w gondoli,ale już się przyzwyczaiłam:tak:)
 
Ja w ogóle pierwsze co stwierdziłam, że wózek nie może być czarny... A potem zobaczyliśmy cargo new black :-)

Był bezkonkurencyjny!

A kosz musi być, dokupiłam też zamykaną torbę na dno bo ta standardowa podkładka to taka średnia była...
 
To prawda ten wózek jest super ale mój kolor cargo grey jest również elegancki ;) Nie chce mi się robic fotek żeby tu wkleić ;(
 
U nas na mieście jest tylko jeden sklep z wózkami, a jak weszłam dziś to stały tylko 2 szt!!!!! Espiro i niewiem jakiś olbrzym, w każdym bądź razie ten espiro 3funk za ok.1,4 wersja atlantic. I nawet prawie go podniosłam, lekki w porównaniu z innymi. Marzy mi się taki 10kg :)))))
 
reklama
Do góry