reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Daissy - Moim pierwszym modelem był Babymerc. Problem w tym, że nie chcę kupować kota w worku, a nigdzie w sklepie ani nawet na ulicy w realu go nie widziałam. Zaraz potem jest właśnie ESPIRO. Jestem prawie zdecydowana na ten wózek i bawiłam się nim w sklepie. Jedynym mankamentem jest to, że nie ma przekładanej rączki. O ile nie jest to ważne w przypadku gondoli, to w spacerówce wolałabym widzieć co moja dzidzia robi. Jest co prawda okienko w budce, ale czy to wystarczy. Oprócz tego to wózek mi się bardzo podoba i kolorystyka też.

Ale spacerówkę można montować przodem albo tyłem do kierunku jazdy więc nie ma problemu.
 
reklama
Ja juz od poniedziałku mam też wózio w domku mutsiaka 4 rider Super jestem zadowolona z niego świetnie się prowadzi :)
 
O, to mamy ten sam pojazd :-) też jestem zachwycona prowadzeniem! A masz może do niego śpiworek zimowy do gondoli? Bo ja nie kupiłam, najpierw nigdzie nie mogłam znaleźć a potem sama zrezygnowałam bo stwierdziłam, że kombinezon wystarczy...
 
Świetnie, że macie już fury dla swoich maluszków w domku. Ja zrobię zakup dopiero po porodzie> Mam zlokalizowane wszystko co i jak, tylko jeszcze nad modelem się zastanawiam. Wiem, że może trochę późno ale taka już jestem wybredna. W końcu jest to nie mała kasa i chcę kupić coś dobrego.
 
Holly - mam śpiworek do wózka ale nie z mutsy dała nam go nasza znajoma jest ciepły taki z wkładem co mają wspinaczkowie górscy, że dziecko się nie poci itd. My nie mamy gondoli z Mutsy tylko ten fotelik traveller, który nam zastąpi gondolę. Dlugo się zastanawialiśmy i nie żałuję narazie tej decyzji bo narazie uważam, ze nam wystarczy a potem mała będzie w spacerówce. Nasi znajomi wczoraj też byli zachwyceni tym wózkiem, no nie ma co ukrywać wykonanie jest porządne :) I jeszcze dodatkowo było w sprayu do tych prowadnic, kół itd zeby sie nie porysowało.A i pompka do kół.
 
Na początku nie planowaliśmy zakupu gondoli, ale nie żałuję, ze się zdecydowałam. Fotelik mimo tego, ze rozkładany to jednak wydaje mi się, ze za ciasno byłoby na dłuższym spacerku.
Oto bryka mojej Ninki.
 
Izula...fajny;-)
My też jestesmy posiadaczami Mutsy4Rider:-);-)
w kolorze :gondola Cargo New Black, siedzisko spacerowe Joey silver,a fotelik MC Cabriofix

jeżeli chodzi o prowadzenie, manewry...to marzenie
ten wózk płynie po prostu:-)
 
reklama
Do góry