reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama
Dziewczyny a któraś z Was ma jakiś sprawdzony sklep internetowy z wózkami? bo obawiam się, że w sklepie nie dostanę i będę czekała 2 tyg ;/ a z neta to szybciej
 
Niuunia niekoniecznie... Ja się tak nacięłam... Sklepy internetowe też mają termin realizacji od kilku dni do kilku tygodni, w zależności czy model/kolor który wybrałaś posiadają na stanie. Ja kupiłam w sklepie internetowym na allegro. Ogólnie jestem zadowolona, bo dostałam gratisów za jakieś 200zł (m.in. śpiwór, parasolkę, torbę...) a wszystko kosztowało mnie nieco mniej niz w sklepie bez gratisów, ale niestety dostałam paczkę na raty, bo mieli brak na magazynie fotelika w kolorze wózka. Razem wszsytko trwało 3 tygodnie.
 
Dokładnie Niuunia - czy w internecie, czy w zwykłym sklepie zapewne czeka się podobnie. No chyba, ze dany sklep ma wszystkie modele wózków na stanie - od tego to zalezy. A z tego co wiem, to mało który trzyma wszystko na magazynie - wszystkie kolory i modele. Trzeba przed zakupem się dopytać.
 
Dzięki dziewczyny. Właśnie udało mi się zamówić wózek - taniej niż normalnie w sklepie o 100 zł - a każdy grosz się teraz liczy. Jutro mam już go mieć - okaże się oby...
 
ja zamawialam w swiat wozkow (to samo co bobowozki) i jestem w 100% zadowolona
wozek przyszedł na drugi dzien, a mezowi cos tam sie nie podobalo, bylo male wgniecenie w raczce, prawie nie zauwazalne, wiec zadzwonil do nich, a na drugi dzien mielismy juz nowy wozek, a ten pierwszy oddalismy kurierowi - a ceny super byly w porownaniu do innych sklepow...
 
Niuunia- to czekamy razem z Tobą - super, że się udało :-) Ja też czekam jak na szpilkach na telefon ze sklepu - wózio miał być dziś lub jutro!!
 
krzynka to może obie jutro pochwalimy się furami naszych maluchów :-)
Ola_ no właśnie zastanawiałam się nad światem wózków, bo też mają tanio ale wkońcu padło na PatiiMaks z Poznania. Telefonicznie byli oki, opinie mieli dobre, więc chyba powinno być git. Choć przyznam, że mam obawy
 
reklama
Coysa uff to mnie trochę uspokoiłaś. No właśnie u nich cena w sklepie stacjonarnym a internetowym zazwyczaj jest większa. Nawet kobietka, która przyjmowała zamówienie tak mi powiedziała. Pytała czy chce internetową cenę czy sklepową - wiadomo, że mniejszą he he.
 
Do góry