reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy ?

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Wklejam zdjęcie i od razu zaznaczam,jak ktoś jest wrażliwy na takie widoki to z góry przepraszam
Jestem w prawie 21 tygodniu jest to moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie nowe a tu wiem ze są bardziej doświadczone dziewczyny,od wczoraj wypływa ze mnie dziwny glutowaty śluz,zawsze był wodnisty a wczoraj cały papier był taki,zastanawiam się jak wyglada czop sluzowy i czy to to ? Wraz z tym śluzem zauważyłam ze mój brzuch opadł i czuje kłucie czasami tam na dole ,proszę nie oceniajcie,panikuje bo to ciąża po 4 latach starań upragniona i bardzo boje się ja stracić a 21 tydzień to za wcześnie na poród :(
 
reklama
W ciąży nie byłam ale na 100% Nie jest to czop śluzowy, nie jest podbarwiony, jako że to połowa już to teraz szaleją hormony , nie masz jakiś infekcji? Nie piecze Cie ?moja szwagierka aktualnie jest w 20 i skarży się na silne bole a jest to związane po prostu z powiększaniem się macicy, ma podobna wydzieline i wszystko jest dobrze, jeśli Cie to uspokoi to możesz pójść do lekarza prowadzącego i sprawdzić czy wszystko okej :)
 
To nie to. Przynajmniej mój wyglądał zupełnie inaczej. W ciąży różne te śluzy mogą być. Odetchnij bo takie nerwy na pewno nie służą.
 
To nie to. Przynajmniej mój wyglądał zupełnie inaczej. W ciąży różne te śluzy mogą być. Odetchnij bo takie nerwy na pewno nie służą.
Dzięki dziewczyny,wiedziałam ze mnie uspokoicie,staram się na tyle ile umiem spokojnie podchodzić,chodzę na terapie żeby sobie poradzić niestety wcześniejsze straty i leczenie siedzą w głowie,uważam ze zawsze lepiej spytać i sto razy niż zbagatelizować i pluc sobie w brodę
 
Weź sobie nospę i się rozluźnij, bo będzie jeszcze gorzej z samopoczuciem. Możesz podmyć się zaparzonym rumiankiem - ja tak całą ciążę podleczałam wszystkie 'swędzenia' i inne dolegliwości. Śluzu jest dużo więcej niestety, bez wkładki ani rusz u mnie. Też mialam podobne doświadczenia jak ty i teraz całą ciążę panikuje ale na szczęście mam już 4.08 CC. Trzymaj się kochana i jakby coś Cie niepokoiło idz na usg i sprawdzaj.
 
Weź sobie nospę i się rozluźnij, bo będzie jeszcze gorzej z samopoczuciem. Możesz podmyć się zaparzonym rumiankiem - ja tak całą ciążę podleczałam wszystkie 'swędzenia' i inne dolegliwości. Śluzu jest dużo więcej niestety, bez wkładki ani rusz u mnie. Też mialam podobne doświadczenia jak ty i teraz całą ciążę panikuje ale na szczęście mam już 4.08 CC. Trzymaj się kochana i jakby coś Cie niepokoiło idz na usg i sprawdzaj.
Super,zazdroszczę ze u Ciebie końcówka i już zobaczysz dzidzie ! Ja mam do grudnia jeszcze sporo czasu …Szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrówka dla Was :))
 
reklama
Do góry