reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
zyta nie wiem czemu napisalas do mnie w tym momencie ten post...ani cie nie chcialam urazic ani nic mi nie przeszkadza w tobie ani w twojej sytuacji..
post skasowalam nie dlatego bo mial byc nibyironiczny,tylko poprostu znalazlam cos ciekawszego na internecie,ale moge go oddtworzyc w tym momencie,powtarzam nie mam podstaw aby cie obrazic,bo przeciez za co,na koniec go odtworze,,,
zaczelismy o paszportach zakonczylismy bna obywatelstwu poniewaz jest to scisle zwiazane jedno z drugim,nie chce tu linkowac znowu jakijs tam strony ,zyta aby dostac paszport wloski trzeba miec obywatelstwo wloskie,dlatego zakonczylismy na obywatelstwie,ja poprostu chcilam ci w jakis sposob"udowodnic"ze nie jest to normalnoscia ze twoja mala ma paszport wloski,ze cos zostalo bardzo nakrecone,ale nie z twojej strony,powtarzam twoja"wina moze byc tylko dichiarazione del falso to znaczy podpisalas ze twoja corka ma wloskie obywatelstwo,
czemu uwazasz ze mnie razi ,ty sama sie zapytalas czyja to wina,wiec ja ci napisalam gdzie moze byc twoja....nie raz juz linkowalysmy nasze wypowiedzi ,aby udowodnic ze o czym sie dowiedzialysmy czytajac w internecie..a co do obywatelstwa to wybacz ale w ogole cie nie zrozumialam,ja sie buntuje ze twoja corka ma czy nie ma obywatelstwa?ty mnie zaskoczysz sprawami cittadinanza?
moze ty nie zrozumialas co to znaczy dichiarare falso..bo nie ma innego wytlumaczenia twoj post i twoje zarzuty...
twoja sprawa mnie w ogole nie znakrecila,a moze inaczej,nakrecilam sie jak kazda poruszana sprawa tu na forum,ja pisze zawsze i z kazdym ina kazdy temat,za kazdym razem wyrazam moje zdanie ale w tym przypadku to nie chodzi o wyrazanie zdania ,bo nie ma roznych opini na temat prawa co do obywatelstwa,moze ciezko nam jest je nie raz zinterpretowac,dlatego wstawilam link po polsku....a teraz napiszena temat wykasowanego posta,znajdowal sie on odrazu pod postem eve,gdzie pisala o pobycie 3 lat itd i o dzieciach znajomych z pracy,po przeczytaniu sama zglupialam,zwatpilam..i napisalm
w takim razie eve i zyta musza miec racje,cos w tym wszystkim musi byc,w takim razie kosmitka i pinki wyrobcie dziecia paszport wloski a nie tymczasowy polski.......tak on brzmial.....
potem na internecie znalazlam link po polsku,gdzie moje wiedza na temt obywatelstwa sie jeszcze bardziej potwierdzila i wykasowalam poprzedni...i tyle zyta....
jak dla mnie mozesz temat zakonczyc lub kontynuowac,nie jestem ani nakrecona jak to piszesz ani nic.poprostu temat jak kazdy inny
 
Dzien dobry wszystkim, gdzie wy poznikaly wszystkie? Ja poczytywalam was tak niedokladnie, bo szczerze mowiac temat mnie nie dotyczyl i szczegoly meldonkow i paszportow rowniez nie, wiec raczej bierna bylam. :sorry2: ALe juz tak sie uzaleznilam od forum ze pare razy dziennie musze sprawdzic co sie tu dzieje:-)
U nas wczoraj mielismy dzien pelen emocji, najpierw wycieczka klasowa wraz z rodzicami, bylo bardzo fajnie, potem piknik na trawce w poblizu plazy, niestety nas wymylo po zaczelo kropic i pogogda sie zepsula, ale w zasadzie zjedlismy sobie w spokoju, dzieciaki zdazyly sie troche pobawic, wiec spoko. Potem w domu chcialam przerzucic fotki na komputer i wszystkie mi zniknely w czasie importu. Myslalam ze zawalu dostane. Z tego wszystkiego nic mi sie nie chcialo robic, potem zadzwonila kolezanka czy mamy ochote z mackiem jeszcze sie przejechac do miasta polazic troche po sklepach. Po powrocie w koncu raczyl sie pojawic moj szanowny malzonek po calym dniu absencji i cudem jakims odzyskal wszystkie fotki. Wiec jak bylam zagniewana to w momencie mi przeszlo:-D No i na koniec w trakcie mojego wieczornego wyjscia do pracki Mackowi wypadl zabek!Ruszal sie ruszal, i sie wyruszal! Wlasnie przed chwila wstal i znalazl niespodziane od wrozki zebatki:-D
A jak tam u was weekend mija? Dzis podobno ma sie pogoda calkiem popsuc, ciekawe czy zawitacie przed komputerki.
Kosmitka jak tam synuś sie miewa? Dalej chlopcy zasypuja go zabawkami? A propos-fotki przeurocze:tak:
Sil, ja ci idzie kangurowanie? Ja tez slyszalam o tej metodzie ze o wiele bardziej pomaga dla maluszkow w rozwoju i takim spokoju wewnetrznym, kiedy czuje cieplo ciala mamy i bicie serca- jedyny dzwiek ktory slyszal bedac w brzusiu:)
Strega ty juz pewnie w POlsce, mam nadzieje ze podroz minela spokojnie, zycze milego weekendu w kraju!!!
Anika jak tam natlok mysli zwiazanych z przeprowadzka?
Kannah dzien dobry, widze ze masz dwie malutkie coreczki, z pewnoscia nie jest ci lekko w naszym kraju, póki co samej z dziewczynkami(pisalas ze maz jeszcze w It), i do tego jeszcze choroba malutkiej. Chyle czola matkom, ktorych zycie tak doswiadcza, naprawde szczerze cie powidziwiam i zycze duzo sily i wytrwalosci! Pisz jak najwiecej i najczesciej, tu tylko chwilowo jest pustawo, ale najczesciej tutaj az wrze od pogaduszek.
Dzieweczki pobudka!!!
 
Witam się niedzielnie!
STREGA, tak byłam swego czasu u majówek i jako pierwsza urodziłam w maju, Gosia jest z 2-go.Dla tych, które mnie nie znają- mam dwie dziewczyny, Gosia jak wcześniej pisałam z maja 2010 i Ola z 2005. Po powrocie wysłałam Olę tutaj do zrówki żeby miała trochę czasu na oswojenie sięz językiem polskim na nowo, poznała dzieci i polskie zabawy. Na szczęście jest jej tu dobrze dla mnie to najważniejsze.Pani jest wspaniała, a i dzieciaki fajne.Chociaż od jakichś 2-óch m-cy Ola mówi, że chce do Włoch.Może dlatego, że mój M tam został.Dla Gosi to wszystko jest obojętne, aby z mamą.I tak szczerze mówiąc żeby M zadzwonił i powiedział, że jest jakaś praca to bym pojechała.Tęsknie za miejscem w którym mieszkałam.Mała wioska pod samą górą piękne widoki, powietrze i naokoło same campanie winogron...:tak:Przyjaciół zawsze brakowało tutaj są i można się czasem spotkać , ale prawda jest taka że każdy teraz dużo pracuje i mało jest okazji do spotkań.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak to sięmówi..Miłego dzionka wszystkim życzę.Ja jestem z Białegostoku- dziś gorąco i słonecznie
 
Dzien dobry niedzielnie
Kannah witaj!
przykro mi z powodu choroby Twojej coreczki.
Z Bialegostoku jest tez nasza ptynia a mi te miasto jest bardzo znajome bo mam tam rodzine i nawet bylam tam kilka razy.

ptynia super ze odzyskalas zdjecia i ze wycieczka sie udala my jedziemy jutro na jakas farme zeby tylko pogoda dopisala

Anika masz racje mebli jest teraz do wyboru do koloru tylko zeby pieniadze byly na koncie my tez mamy zamiar zmienic meble bo te co mamy to takie troche prowizoryczne tak ze przegladam katalogi ale narzazie pomyslow brak a i mieszkanie trzeba by bylo odmalowac chcialabym jakies kolory bo teraz mamy pomalowane na bialo ale jakos nic mi nie pasuje

Milej niedzieli dziewczyny ide zbierac sie na basen
 
zyta koniec roku w naszej szkole 8 czerwca wiec juz niewiele zostalo. Z komunia jeszcze dokladnie nie wiem jak to jest, ale tu napewno nie robia w drugiej klasie szkoly podstawowej,tak jakos mi sie kojarzy ze w trzeciej klasie jest komunia. Bede sie musiala dokladnie wypytac szwagra ktory jest ksiedzem tu we wloszech. U nas w pierwszej klasie juz maja religie, choc jeszcze dosc luzno traktowaną.
ANika w takim razie milego dnia wam zycze, zapowiada sie milo, oby faktycznie chociaz wam tam nie lało.
 
czesc dziewczyny, dzieki za zyczenia dla Antosia! anika dla Ciebie tez wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :-)

strega milego pobytu w Polsce!
ptynia gratulacje wypadnietego zabka! :-) zadowolony byl Maciek z niespodzianki?
a nasz malutki super fajnie :-) idealny jak na razie :-) chlopcy bawia sie ze soba, ale od czasu do czasu zagladaja do brata, poglaszcza, wycaluja, nasladuja jego miny, no ale na razie za duzo sie z nim nie pobawia ;-)
kannah witaj!:-)

my od rana imprezujemy :-) ale pewnie sprobujemy zaraz wyjsc na spacerek, chociaz pogoda u nas tez nieciekawa :-( wczoraj po drodze do Roma EST, zajrzelismy do szpitala, ale nie znalezli aparatu, trudno,

aaaaa, a dzis w nocy odpadl aleksowi pepek :-) :-):-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy:-) , ciesze sie, ze nareszcie udalo mi sie znalezc forum gdzie pisza dziewczyny z Polski . Ciesze sie ze moge sie komus wygadac , szczegolnie teraz po ciezkiej nocy - trzèsienie ziemi , jestem w szoku , nigdy nie przezylam takiej sytuacji. Moja còreczka spi a ja mimo ze zmeczona - czuwam, boje sie ze nadejdzie nastèpna fala , a u nas na 2 piètrze naprawde trzèslo . Mam tylko nadzieje , ze dzis nic wiècej sie nie zdarzy .:szok:
 
Do góry