reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwona plama koło pępka

Kama94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Maj 2023
Postów
33
Hej, jestem teraz w 38 tygodniu ciąży. Dziś po wstaniu zauważyłam czerwoną plamę koło pępka, ciągnie się ona od dołu pępka i leci na prawą stronę. Jest ona trochę wypukła, gorąca i jak ją dotykam to boli jakbym miała siniaka. Myślałam że może robi się rozstęp ale dziwnie to wygląda, co myślicie co to może być ? Jestem umówiona do położnej ale dopiero na 14, a martwię się że coś jest nie tak ... dołączam zdj
 

Załączniki

  • d3cf0a03-7bf8-4b79-8aa7-e4286be6c946.jpeg
    d3cf0a03-7bf8-4b79-8aa7-e4286be6c946.jpeg
    54,7 KB · Wyświetleń: 827
  • 4b21f1ae-5494-403b-be08-5b186d292064.jpeg
    4b21f1ae-5494-403b-be08-5b186d292064.jpeg
    28,4 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Miałam pisać, że może półpasiec, ale widzę że zachodzi na pierwszym zdjęciu też trochę na prawą stronę więc to chyba nie to. Może jakieś uczulenie? Nie używałas jakiegoś nowego kosmetyku albo czegoś do prania?
 
Miałam pisać, że może półpasiec, ale widzę że zachodzi na pierwszym zdjęciu też trochę na prawą stronę więc to chyba nie to. Może jakieś uczulenie? Nie używałas jakiegoś nowego kosmetyku albo czegoś do prania?
właśnie byłam u ginekologa i powiedziała mi że właśnie wygląda na uczulenie, ale nie spojrzała na USG czy coś bo już wychodziła i wszystko było zdezynfekowane.. nie wiem skóra mnie piecze a przy dotyku dalej boli, zwłaszcza w środku pępka i na dole pod nim.. nie wiem co to jest i od czego, nic nowego nie używałam ani proszku ani płynu czy kosmetyków do pielęgnacji, wyskoczyło to w przeciągu może godziny odkąd wstałam.. nie mam pojęcia co robić, Pani ginekolog też nic konkretnego nie powiedziała, jutro u nas żaden nie przyjmuje, lekarz rodzinny też nie wiem czy mi z tym pomoże, boje się żeby się dziecku nic nie stało.
Jestem też od poniedziałku przeziębiona ciągle kicham,kaszle itp i myślałam że może naciągnęłam coś .. nie wiem pierwszy raz tak mam
 
Miałam pisać, że może półpasiec, ale widzę że zachodzi na pierwszym zdjęciu też trochę na prawą stronę więc to chyba nie to. Może jakieś uczulenie? Nie używałas jakiegoś nowego kosmetyku albo czegoś do prania?
w poniedziałek mam się stawić do szpitala, mam skierowanie od lekarza ze względu na wcześniejszy poród przez cesarskie cięcie, jeszcze wczoraj byłam u mojego lekarza a dziś jak na złość coś wyskoczyło ☹️
 
w poniedziałek mam się stawić do szpitala, mam skierowanie od lekarza ze względu na wcześniejszy poród przez cesarskie cięcie, jeszcze wczoraj byłam u mojego lekarza a dziś jak na złość coś wyskoczyło ☹️
W toku ciąży mogą uczulać rzeczy, ktore wczesniej nie uczulały. Ja mialam zgodę od mojej gin na Allertec.
 
Po długich przemyśleniach postanowiliśmy zacząć rozszerzać dietę młodemu. Jutro kończy 5 miesięcy, w sobotę planujemy ruszyć z marchewką.
Trzyma głowę, siedzi z podparciem, jak widzi łyżkę to otwiera buzię byle mu dać (dajemy tak probiotyki), a jak widzi jedzenie to aż się trzęsie.
Na mleku bardzo przybiera na wadze, mimo, że nie je jakoś dużo (około tego co zalecane, a nawet mniej).
Czytałam, że warzywa są mniej kaloryczne 😅
 
Po długich przemyśleniach postanowiliśmy zacząć rozszerzać dietę młodemu. Jutro kończy 5 miesięcy, w sobotę planujemy ruszyć z marchewką.
Trzyma głowę, siedzi z podparciem, jak widzi łyżkę to otwiera buzię byle mu dać (dajemy tak probiotyki), a jak widzi jedzenie to aż się trzęsie.
Na mleku bardzo przybiera na wadze, mimo, że nie je jakoś dużo (około tego co zalecane, a nawet mniej).
Czytałam, że warzywa są mniej kaloryczne 😅
@tojamysza pomyliłaś wątki, wracaj do nas😋🤣
 
reklama
Po długich przemyśleniach postanowiliśmy zacząć rozszerzać dietę młodemu. Jutro kończy 5 miesięcy, w sobotę planujemy ruszyć z marchewką.
Trzyma głowę, siedzi z podparciem, jak widzi łyżkę to otwiera buzię byle mu dać (dajemy tak probiotyki), a jak widzi jedzenie to aż się trzęsie.
Na mleku bardzo przybiera na wadze, mimo, że nie je jakoś dużo (około tego co zalecane, a nawet mniej).
Czytałam, że warzywa są mniej kaloryczne 😅
Hahaha śmieje się w głos a dziecko już przysypia🤣🤣
 
reklama
Do góry