reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWIEC 2006

Carin zalamalas mnie znaczy ze nic mi nie powie dzisiaj gin?Ja jestem w 3 tygodniu.Chcialabym zeby cos potwierdzil. Nawet tego pecherza pldowego nie widac na USG ? :( :( :( :(
 
reklama
Witaj AgaN!

Ale fajnie, że nasza paczka sie powiększa!! Ale będzie przyjemnie! Gratuluję zafasolkowania i odzywaj się jak najczęściej, opowiadaj, jak tam Wasza Dwójka.

Jeszcze raz gratulacje!!
 
Cześć dziewczyny. Wpisuję się na listę. Termin wypada na 01.06, taki mały prezent na Dzień Dziecka :laugh:
Pozdrawiam wszystkie Czerwcóweczki.
 
witajcie dziewczynki wczoraj bylam na ugs i termin porodu mam na 27.06 a moja mama ma 26.06 urodziny i stwierdzila ze kacper bo tak zostal ochrzczony moj brzuszek zrobi wszystko zeby sie urodzic w jej urodziny pozdrawiam



 
reklama
Do góry