reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
O nic się nie martw. Wszystko jest w porządku 😊. Ja miałam okres co 28dni, bo brałam antykoncepcję. Pare dni do przodu czy do tylu nie robi żadnej różnicy. Każda ciaza rozwija się indywidualnie, a termin porodu jest wyliczany statystycznie, z danych, które podajemy. Dlatego niektórzy maja według pierwszej miesiączki inna date, a inna date wykazuje usg po wielkości maluszka. Nasza data porodu jest tylko wyznacznikiem, ze w tym czasie nasze dziecko jest już gotowe do przyjścia na świat, a kiedy przyjdzie, ale prawdę mówiąc jak bie jest to poród wywołany to nasze maleństwo o tym decyduje, nie my, nie lekarz kiedy jest ten odpowiedni czas. Także głowa do góry 😊.
U mnie w 5 tyg tez tylko zarodek był 😊
U mnie w 5 tygodniu byl tylko pęcherzyk wraz z pęcherzykiem zoltkowym. Spokojnie każda jest indywidualna tym bardziej na samym początku ciazy :)
 
odpisze mi któraś, bo się martwię :(
Mam podobnie-tzn om 29.08.wizyta tydz temu czyli 5 +3tylko pęcherzyk, dziś idę znowu .tylko ja cykle mam raczej normalne lub krótsze niż 28 ,więc mam gorzej .I jeszcze beta 3.10 3417 a po tyg tylko 8800,wiec przyrost nie za wysoki .dziś idę bo mi kazał właśnie za tydz przyjść. Tez sie martwię, ale to jyz wpływu na to nie mam czy będzie puste jajo płodowe czy będzie git
 
Dzisiaj miałam pierwszą wizytę. Aplikacje wyliczały mi już 6 tydzień, ale lekarz wyliczył 5+1. Miesiączkę miałam 30.08, cykle mam różne średnio 32 dni, ale bywa i mniej i więcej. Powiedział, że widać pęcherzyk, ale nic więcej na razie, bo to za wcześnie i wizytę kolejną wyznaczył na 26 października, mówiąc, że wtedy powinno być już ok. Co o tym myślicie?
Z tego co widzę to nie ma jeszcze pęcherzyka zółtkowego w pęcherzyku ciążowym, ale jak wcześniej mówiłam to sam początek. Na wszystko przyjdzie czas.
Ja wg apki mam termin na 2 czerwca ale podejrzewam że dopiero na kolejnej wizycie może się z tego zrobić i 14 czerwiec, bo moje cykle są raczej długie 30+
Wogóle mam ochote iść wcześniej... Nie wytrzymam do 25 października 😢 na ostatniej w zeszły wtorek był pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. Chciałabym już zobaczyć bijące serce to może trochę bym się uspokoiła. Martwi mnie to bo mnie codziennie boli brzuch, może nie jakoś strasznie e boli. W poprzedniej ciąży tak nie miałam
 
To bardzo wczesna ciąża, dlatego jest sam pęcherzyk ciążowy. Badalas betę i przyrost?
badałam betę w czwartek, miałam 1260 i teraz będę robić jutro znowu i zobaczymy, a beta będzie zawsze rosła jak jest ok? Bo po tabelce wyników widać, że zarówno w 5-6 tygodniu może być mało lub więcej, więc jeśli miałam 1260, to może tylko rosnąć?
 
Z tego co widzę to nie ma jeszcze pęcherzyka zółtkowego w pęcherzyku ciążowym, ale jak wcześniej mówiłam to sam początek. Na wszystko przyjdzie czas.
Ja wg apki mam termin na 2 czerwca ale podejrzewam że dopiero na kolejnej wizycie może się z tego zrobić i 14 czerwiec, bo moje cykle są raczej długie 30+
Wogóle mam ochote iść wcześniej... Nie wytrzymam do 25 października 😢 na ostatniej w zeszły wtorek był pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem zoltkowym. Chciałabym już zobaczyć bijące serce to może trochę bym się uspokoiła. Martwi mnie to bo mnie codziennie boli brzuch, może nie jakoś strasznie e boli. W poprzedniej ciąży tak nie miałam
Mówią że każda ciąża jest inna :) rozumiem cie ze do wizyty nie możesz wytrzymać :)
 
badałam betę w czwartek, miałam 1260 i teraz będę robić jutro znowu i zobaczymy, a beta będzie zawsze rosła jak jest ok? Bo po tabelce wyników widać, że zarówno w 5-6 tygodniu może być mało lub więcej, więc jeśli miałam 1260, to może tylko rosnąć?
Jak jest dobrze to co 48h powinna się podwajać, tzn, normą jest przyrost o 66% co 48h. Jak będziesz mieć wynik to na necie są kalkulatory bety i wszystko ładnie wyliczy
 
reklama
Do góry