reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej już po wizycie. Serduszko biło ale nie słuchałyśmy, z tego wszystkiego nawet zapomniałam zapytać dlaczego.
Maluszek ma prawie 1cm [emoji4]
Plamieniem mam się nie przejmować, mały krwiaczek powstał i powiedziała że lepiej jak się to wydostaje niż zalega w środku.
Zobacz załącznik 1037554Zobacz załącznik 1037555
Świetne wieści :*
Ja też nie słuchałam serduszka, ponoć do pewnego wieku ciąży, nie jest to wskazane. :)
 
reklama
Niestety muszę ponarzekać. Dzisiaj u mnie cala gama dolegliwości.
+ Mdłości (po syropku przeszły ale u mnie działa ok. 2-3h)
+ Wymioty (drugi raz mi się zdarzyło)
+ Okropny ból głowy
+ Niskie ciśnienie
+ Biegunka
Czuje się dziś po prostu strasznie. Najstraszniej od kiedy dowiedziałam się o ciąży. Natura mi chyba "wynagradza" bezobjawowa pierwszą ciążę.... Dziś czuje się jak g.wno do tego stopnia, że pojechałam po synka taksowka do przedszkola, mimo że piechota to kilka minut spacerku, i zadzwoniłam po mamę bo jestem w stanie jedynie leżeć. A wszystko się zaczęło w pracy, zwolniłam się szybciej i tak o to wygląda teraz. Nie wiem jak ja będę funkcjonować te kilka miesięcy, skoro tak ma wyglądać ten stan błogosławiony (kto wymyslil taka nazwę?!).
Oby to było chwilowe:) ja póki co dobrze się czuje poza sporadycznymi mdłościami ale ratuje się m.in. rumiankiem czy miętą. Ciekawa jestem jak będzie wygladał 10tydzien. Ale trzeba sie pocieszać, że z każdym dniem już mniej do końca 1trymestru. I będzie tylko lepiej!
Ja dziś byłam u fryzjera, paznokcie robiłam także pozytywny dzień. Dobrze, że piszecie o tych paznokciach, bo ja praktycznie zawsze sobie robię hybrydy i zwyczajnie nie pomyślałam żeby do porodu nie mieć. Ale będę teraz miała to na uwadze:)
 
Super:) Cieszę się, że wszystko dobrze:)
Hej już po wizycie. Serduszko biło ale nie słuchałyśmy, z tego wszystkiego nawet zapomniałam zapytać dlaczego.
Maluszek ma prawie 1cm [emoji4]
Plamieniem mam się nie przejmować, mały krwiaczek powstał i powiedziała że lepiej jak się to wydostaje niż zalega w środku. Ale przepisała mi luteine tak zapobiegawczo.
Zobacz załącznik 1037554Zobacz załącznik 1037555
 
Super [emoji3526] to dobrze że wszystko w porządku [emoji4] oby tylko takie wieści [emoji3526]
Hej już po wizycie. Serduszko biło ale nie słuchałyśmy, z tego wszystkiego nawet zapomniałam zapytać dlaczego.
Maluszek ma prawie 1cm [emoji4]
Plamieniem mam się nie przejmować, mały krwiaczek powstał i powiedziała że lepiej jak się to wydostaje niż zalega w środku. Ale przepisała mi luteine tak zapobiegawczo.
Zobacz załącznik 1037554Zobacz załącznik 1037555
 
Hej już po wizycie. Serduszko biło ale nie słuchałyśmy, z tego wszystkiego nawet zapomniałam zapytać dlaczego.
Maluszek ma prawie 1cm [emoji4]
Plamieniem mam się nie przejmować, mały krwiaczek powstał i powiedziała że lepiej jak się to wydostaje niż zalega w środku. Ale przepisała mi luteine tak zapobiegawczo.
Zobacz załącznik 1037554Zobacz załącznik 1037555
Super, cieszę się [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Ktory masz tc? Cieszę sie ze wszystko dobrze u ciebie! [emoji3526][emoji3526]
Hej już po wizycie. Serduszko biło ale nie słuchałyśmy, z tego wszystkiego nawet zapomniałam zapytać dlaczego.
Maluszek ma prawie 1cm [emoji4]
Plamieniem mam się nie przejmować, mały krwiaczek powstał i powiedziała że lepiej jak się to wydostaje niż zalega w środku. Ale przepisała mi luteine tak zapobiegawczo.
Zobacz załącznik 1037554Zobacz załącznik 1037555
 
Ja dziś zaliczyłam Mc Donald i zjadłam mięso od nie pamiętam kiedy [emoji2] I wiecie co, był najazd ciężarnych. Oprócz mnie (po mnie jeszcze nie widać) były dwie inne w zaawansowanej ciąży [emoji2][emoji1768]
 
reklama
Do góry