reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy)

reklama
Witajcie dziewczyny:-)Jestem mama blizniaczek ur.30.06.2006 przez cc,chociaz termin mialam na 3 wrzesnia to moim coreczkom bardzo sie spieszylo na ten swiat.Bardzo sie ciesze ,ze znalazlam to forum i mam nadzieje ,ze przyjmniecie mnie do swojego grona.Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i buziaczki dla waszych skarbow
 
Wiataj Beti-oczywiscie serdecznie zapraszamy...Mam nadzieje ze bedziesz czestym gosciem...no i pochwal sie swoim podwujnym szczesciem :-)
 
Witaj Beti38! Zachęcam do aktywnego forumowania. I jak pisze Pati, pochwal się podwójnym szczęściem - u nas nie ma jeszcze mamy bliźniaków:tak:
 
zdarza sie:-p

ja równiez WITAM!:tak:

szkoda tylko, ze czesto- szczegolnie ostatnio - ktos zaglada..pochwali sie..i zmyka........:confused:

pisac pisac!!!:-)
 
Cze dziewczyny :tak:Moje perly juz spia wiec mam troche czasu dla siebie ,nie wiem czy mam sprzatac ,prasowac,myc sie albo najlepeij polozyc sie ,ale najpierw zrobilam sobie przerwe na papierosa:szok:.Po calym dniu jestem tak padnieta ,ze az szkoda gadac,mam podwojne szczescie ,ale tez podwojna robote!Dzisiaj tez daly mi niezle popalic ,tak malowaly na tablicy ,ze popisaly sciane - ciekawe co powie maz:angry:Probuje walczyc z suwaczkami,ale nie wiem czy mi cos wyjdzie?
A co tam u Was ? Jak Wasze dzieciaczki tez broja?
Ide troche ogarnac chate pozniej zajrze,pa
 
reklama
Witam dziewczyny:-)moja córeczka Zuzia ur 12.06.2006 waga 3320 dł51 cm poród siłami natury 1 godz :-D szybko i bez problemów (pierwsza córeczke rodziłam 12 godz):tak: :tak:



 
Do góry