reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czego nie kupie mojemu dziecku :)

witam:)

z tego co ja ogladalam i podpatrywalam...

to do swojej listy przedmiotow ktore bym nie kupila..

1 Iza naoewno takiej wanienki, ani tez taka ktora po miesiacu bedze za mala.. sa zwykle wieksze wannienki dla dzeci i chyba z tego skorzystam::)
2. napewno chodzika... jakos nie jetem dla tego przekonana... dzecko musi sobie radzc samo..
3. niani elektroniczmniej czy jak ja tam zwa... ale tu moge zrobic wyjatek...jesli dostaniemy to skorzystam...
4. cos jeszcze tam ale musze sobie przypomic:)))
 
reklama
ja do naszej listy dopisze jeszcze ze nigdy nie kupie dziecku takiego nosidelka co sie nosi w nim dziecko na piersiach ,po pierwsze nie podoba mi sie to a po drugie slyszalam ze byl przypadek ze urwalo sie to nosidelko i dziecko upadlo mamie na ziemie straszne
 
no wlasnie ktos tu czy gdzies pisal ze od pierwszysch dni zycia mozna malenstwo w tym nosic!!!
ja na stowe cos takiego kupuje!!!to jest genialne!!!
 
jezeli chodzi wam o takie chusty w ktorych sie nosi dzidzie to jestem jak najbardziej za tylko gdybyscie mialy namiary gdzie to mozna kupic bede wdzieczna albo chociaz jak to wyglada moze bym dala rade uszyc takie cos ,a co do tego to widzialam w klubie mlodej mamy ze nawet dziecko do roku mozna w tym nosic :)
 
Wygląda ciekawie. Nie słyszałam jednak żadnych opinii od mam.
No i ta rozbieżnośc cenowa jest dziwna. Rozumiem, wózek może kosztowac 500 albo 2500, ale kawałek materiału?
 
reklama
Do góry