reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykle po poronieniu

Dołączył(a)
18 Maj 2023
Postów
10
Hej dziewczyny, poroniłam w 10 tyg ciąży, i miałam wykonywany zabieg.
Jak to wyglądało u Was z cyklami?
Pierwszą miesiączkę dostałam po 42 dniach. W połowie cyklu dostałam strasznej wysypki na twarzy i dekolcie, myślę że to hormony, trwało tydzień.
Od razu dzień po zakończeniu miesiączki strasznie ciągnęły mnie jajniki. Co chwilę śluz jakby płodny się pojawiał i znikał. Temperatura jak zawsze była 36,6 tak w tym cyklu po 36,2/36,4. Do tego jednego dnia bolały mnie strasznie sutki, na drugi dzień ból całkowicie ustał. Ponownie pojawiła się wysypka, ta sama co miesiąc temu. Jest 36 dzień cyklu, a miesiączki dalej nie ma. Psychicznie już nie mam siły, ile czasu to może się jeszcze regulować?
 
reklama
Ja miałam 3 poronienia, otrzymywałam tabletkę w szpitalu i wszystko wracało do normy po ok dwóch miesiącach, cykle miałam odrazu regularne. Każdy organizm jest inny może skonsultuj to z lekarzem ? Czy przed ciążą miałaś regularne cykle?
 
Hej dziewczyny, poroniłam w 10 tyg ciąży, i miałam wykonywany zabieg.
Jak to wyglądało u Was z cyklami?
Pierwszą miesiączkę dostałam po 42 dniach. W połowie cyklu dostałam strasznej wysypki na twarzy i dekolcie, myślę że to hormony, trwało tydzień.
Od razu dzień po zakończeniu miesiączki strasznie ciągnęły mnie jajniki. Co chwilę śluz jakby płodny się pojawiał i znikał. Temperatura jak zawsze była 36,6 tak w tym cyklu po 36,2/36,4. Do tego jednego dnia bolały mnie strasznie sutki, na drugi dzień ból całkowicie ustał. Ponownie pojawiła się wysypka, ta sama co miesiąc temu. Jest 36 dzień cyklu, a miesiączki dalej nie ma. Psychicznie już nie mam siły, ile czasu to może się jeszcze regulować?
U mnie trwało to 5 miesięcy. Pierwszy cykl trwał 56 dni, drugi 46 i dopiero 3 trwał 30, czyli tyle ile przed poronionia ciąży. Ja po poronieniu miałam tak wysypana twarz, jak po obu donoszonych ciążach. Dodam, że mimo iż ta 4 miesiączka była już o czasie to i tak dla mnie normalna była dopiero ta 5., ponieważ dopiero przy 5 wystąpiło normalne krwawienie (poprzednie były baaaardzo obfite). Wiem, że ciężko, ale wbrew pozorom nie każdy organizm dochodzi do siebie w szybkim tempie. Niekiedy potrzeba czasu. Powodzenia! 😘 ku pocieszeniu, 6. okresu już nie doczekałam 😊 wszystko skończyło się szczęśliwie ☺️
 
Do góry