reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

I jeszcze nasz ostatni zakup czyli fiat 126 P
 

Załączniki

  • DSC00237.jpg
    DSC00237.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC00238.jpg
    DSC00238.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Karolak pokoik fantastyczny.
Meble są praktyczne na maxa, jeśli możesz zdradź co to za firma, bo ja się w nich po prostu zakochałam i dokładnie czegoś takiego szukałam od dawna.
 
Karolak pokoik fantastyczny.
Meble są praktyczne na maxa, jeśli możesz zdradź co to za firma, bo ja się w nich po prostu zakochałam i dokładnie czegoś takiego szukałam od dawna.

Moja droga najprostsze black red white model Indiana. Jedne z bardziej praktycznych i stosunkowo niedrogich jak na moj gust.Ja nie chcialam typowo dzieciecych
 
Super mebelki maluszki na pewno będą zadowolone;)a ja w najblizszym tyg ruszam po reszte rzeczy (tyle ze z moim słońcem wiec zob jak nam te zakupy wyjdą hehe) i juz się nie mogę doczekać naszego maleństwa...;)))
 
Cherie laska masz taką pościel jak ja po Jonaszku :tak: tylko mam jeszcze baldachim.

2gą mam z glucka po Amelce. Polecam 4te dziecko w niej będzie i wygląda jak nowa!!!

Karolak Pokoiki macie świetne. Zazdroszczę, bo u mnie taka trochę spychoterapia.
W pokoiku zabaw 3eba było dla małego zrobić koncik, więc ma tylko 2 ściany swoje :-) ale jak na 3 dzidzie to nie jest źle ;-):-D
 
Cherie laska masz taką pościel jak ja po Jonaszku :tak: tylko mam jeszcze baldachim.

2gą mam z glucka po Amelce. Polecam 4te dziecko w niej będzie i wygląda jak nowa!!!

mi się te baldachimy w ogóle nie podobają :no:
a co do glucka to masz rację - świetna jakość, szczególnie te welurkowe. no ale troszkę drogie, kupimy za jakiś czas albo glucka albo feretti.
 
Super pokoiki Cherie lampka i posciel cudna Karolak pokoik milusi. Mi sie osobiscie baldachimy podobaja ale nie z materialu cale tylko takie z przezroczystego materialu i chcemy taka posciel wlasnie:)
 
reklama
Do góry