reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coś z uszkami, wkłada paluszki??

witam.
Moj maly tez tak robil, dosc dlugo, wkladal paluszki raz do jednego czasem do dwoch na raz. Tez sie martwilam, chodzilam do lekarza. Uszy zdrowe. A to minelo... moze zabki? moze ciekawosc?
Teraz sa nastepne ""dziwactwa"":-)
 
reklama
witam gorąco!
u nas też jest podobnie tyle że mały ciągnie się za uszka gdy jest zmęczony (ząbki też mu idą). gdyby to był ból ucha to mały by baaardzo płakał, nie spałby, nie jadłby itd.

mój krzysiu przy zasypianiu ( a usypiany jest na rękach) musi bawić sie moim uchem.Ostatnio tak mi je podrapał... och... :crazy:,no ale cóż trzeba go uspać i już.
co najlepsze jeszcze nie uśnie babci ani tacie musi być moje ucho i już.
 
U nas ten sam problem od kilku miesięcy,Alunia wiecznie ciągnie i drapie się w ucho a ma już roczek.Byłam z tym u lekarza pani doktor zbadała małą i stwierdziła że wszystko jest OK.Myślę że nie ma się czym martwić ale oczywiście możesz to sprawdzić.

suche uszy swedza.mozna dac oliwe z oliwek lub sa specjalne oleji do uszu dla dzieci a jak nie pomoze to lekarz nam przepisal fucidin
 
Do góry