reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Conceive Plus

reklama
Witam dziewczyny czy ktoś z Was używał ten żel?;)
Conceive Plus
Hej ja używam w formie aplikatorow dopochwowych. Nie podraznia mnie ani męża i nadaje fajny poślizg. Stosuje go od mniej więcej trzech miesięcy ale jak na razie nie jestem w ciąży. Dużo czytałam że poprawia ph pochwy żeby plemniki dłużej przeżywaly. Jestem dobrej myśli może z czasem nam się uda w końcu zajść ;)
 
Ja miałam za sobą 9 nieudanych cykli staran, później zrobiliśmy półroczną przerwę, po której udało się zajść w ciąże za pierwszym razem tzw. 'Złotym strzałem' bez sprawdzania kiedy owu, mierzenia temperatur, testów owu itp jedynie zastosowaliśmy po raz pierwszy ten żel [emoji4] więc być może to wlasnie żel pomógł [emoji4]
 
reklama
C
Ja miałam za sobą 9 nieudanych cykli staran, później zrobiliśmy półroczną przerwę, po której udało się zajść w ciąże za pierwszym razem tzw. 'Złotym strzałem' bez sprawdzania kiedy owu, mierzenia temperatur, testów owu itp jedynie zastosowaliśmy po raz pierwszy ten żel [emoji4] więc być może to wlasnie żel pomógł [emoji4]
Chciałabym żeby i w moim przypadku tak się udało
 
Do góry