reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
czesc:-)
ostatni tydzien do robotki i wakacje można zacząc --- mam nadzeję ze wytrzymam z moimi małpkami:cool2: a szczególnie z jedną:-D
Basia, Hana, czechow, phantas, J@god@ czy Wy już o nas zapomniałyście?
Martuchaa usprawiedliwiona, bo wyjechała
Mama Julci troszkę też :-)
a reszta?

ojjjjjjj
jako moderator daję Wam ostrzeżenie :-D
jestem jestem:tak: przyjmuję ostrzezenie na klatę--- ale i tak mały ruch:sorry2: i Ciebie też malusio no ale usprawiedliwiam:-)
gratulacje dla fiodorka no i dla Ciebie bo Ty też dużo pracy w to włożyłaś:tak:

a marta to chyba już wróciła :sorry2: no bo w zeszłym tygodniu była --- chyba ze zostala dłużej....

a ja jutro śmigam do świnoujścia - moja mama z natalą r=tam są i sobie zostanę do piątku:tak:

aga - ja pamiętam - co u Ciebie?
cześć natka - jak tam w PL? i jak przygotowania do ślubu?

pozdrawiam tymczasem
 
Witam

Wiecie co, zagadałam, bo coś mało piszemy na forum. Nie chciałam nikogo urazić nie wspominając o któreś z Was. Więc bardzo przepraszam osoby, które poczuły się dotknięte, ze ich nie wymieniłam, ---- więcej takiego grzechu nie popełnię. :eek:

Pewnie jakbym wymieniła to byłyby pretensje, ze wymieniłam, no tak już niestety bywa...:oo:

hej
 
reklama
Do góry