reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

mi to sie wydaje ze moj brat poprostu jej ustepuje...
inaczej by sie pozabijali.

wieszco on akurat tez jest przykladem an to ze dziecko mozna wychowywac w zgodzie,jego corka ma 6 lat... ale o tym to raczje na zamkneitym
 
reklama
dobranoc aga:))

agutka oni sa ze soba szczesliwi... podobno...
ale wedlug mnie tak sie dlugo nie da zyc...

To dziwna jest u nich ta definicja "szczęścia". :szok: :baffled:

mi to sie wydaje ze moj brat poprostu jej ustepuje...
inaczej by sie pozabijali.

Bo pewnie jest za dobry,jak i jego siostra. ;-)

wieszco on akurat tez jest przykladem an to ze dziecko mozna wychowywac w zgodzie,jego corka ma 6 lat... ale o tym to raczje na zamkneitym

Ulalala,a o tym to jeszcze nie słyszałam. ;-)
 
agutka to dzieckoz pierwszego zwiazku, i wyobraz sobie ze oni to potrafia sie dogadac i nie zatruwaja sobie zycia


dobra ja sie powoli zbieram polozyc spac
 
oni sie rostali jak mala jeszcze nie miala roku i do dzis zyja w zgodzie... i ja mam duzo lepszy kontakt z tamta laska niz z obecna.
]powiem szczerze zedwie zupelnie inne osoby

dobranoc dziewczyny
 
Dzień dobry!

Uf, dobrze, że wczorajszy dzień się już skończył!:-)
My dzisiaj wyjeżdżamy, znowu się będziemy pakaowac, ale się ciesze :tak:
 
cześć dziewczynki
widze olcia ze się wczoraj mialaś:sorry2: mam nadzieję ze dzisiaj lepszy dzień...

tafojka - szerokiej drogi -a dokąd śmigacie?
czesc czechow:-)

hehe - jakaś sałatka wczoraj była i mi smaku narobiłyscie - jest jeszcze?:-p rzucicie na śniadanko?:sorry2:

agutka - jak głowa?
trzeba jakoś dzionek zorganizować bo moj maly nieznośny jest- najlepiej wybyć z domku:confused:
idę dopić kawkę
 
Hana31 znowu do Wadowic :-p
My właśnie zaraz idziemy na jakieś małe zakupy, bo trzeba coś na obiad zrobić, chyba będą dzisiaj kloosiki z cieleciny z ziemniaczkami a co do sałatki to podam Wam później fajny przepis.

cześć czechow!
 
reklama
właśnie dzwonił mężu ---mieliśmy iść dziś do japonskiej z ludzmi z jego pracy ale ze wczoraj troszke popili z okazji imieninek jednego i dziś są pomarnowani więc im się nie chce --- I MUSZE OBIAD SZYKOWAĆ --- BUUUU a tak mi się nie chce:no:

tafi - podeślij mi klopsików:rofl2:
 
Do góry