reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Robie to malymi kroczkami najpierw siedzialam obok niego na luzku,doszlam juz do fotela,nie mam pomuslu gdzie sie przeniose z fotela:-),a nie chce zeby sie przestraszyl jak nie bedzie mnie w pokoju bo cala moja praca pojdzie na marne,a tak dobrze mu wychodzi to zasypianie(prawie)samemu:-)
 
reklama
Olka w koncu napewno:tak:,tylko zeby nie bylo tak jak z nocnikiem z poczatku zrobil i siku i kupke teraz sie zbuntowal i kupy ani rusz,moze siedziec godzine i nie zrobi na nocnik.Ale juz go wyczailam jak chce zrobic kupe to chowa sie po kontach to ja wtedy lece po nocnik,przewaznie i tak nie zdarze i pampers pelen.I juz normalnie nie mam pomylsu jak go zmusic do zrobienia kupy na nocnik:-(
 
Do góry