reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

Widzę,że paskudnie pogoda na wszystkich działa. :baffled: Współczuję Wam tych kótni... Tu jest plus bycia samemu - brak sprzeczek o byle co,haha. :-p :-D :-p

A ja sobie dziś pochodziłam po mieście 3h - aż mi jakoś tak dziwnie samej po sklepach się wędrowało! :szok: Nie mogę sobie przypomnieć,kiedy ostatnio miałam taki luz. :-p :laugh2: :-D :sorry2:

Kupiłam nową cukierniczkę :sorry2:,SOBIE buty :)szok:) - takie balerinkowate,Zuzi 3 spódniczki - 2 jeansowe i 1 moro,Zuzi bezrękawnik,Zuzi sukienusię jeansową,Zuzi bluzeczkę z kapturkiem i rajstopki. :-D ;-) No i do tego jakieś rzeczy kosmetyczno - higieniczne. :-) Zakupy kwalifikuję do tych udanych! :tak: :-) :tak:

Hana,po usilnych próbach wciskania jakiegokolwiek jedzenia,skończyło się na tym,że Zuzia zjadła parówkę z "pupu" (keczup :-p). :sorry2: Grunt,że kakao wypiła. :-)

A teraz zmykam ogarnąć troszkę chatkę,później wykąpię i nakarmię Zuzię,a jak zaśnie,to do Was powrócę. :tak: :-)
 
reklama
u nas dzis strasznie leniwy dzien...
agutka super ze zakupy udane:))
ide powoli szykowac mala do spania,a jak wkoncu pojdzie spac to dowas zajrze i nadrobie...
 
OCIA - U NAS TEŻ LENIWIE - A CORCIA JESZCZE WYJECHALA TO JUŻ ZUPELNIE BRAK MOBILIZACJI u mnie juz maly w łożu--- troszke jeszcze popłakuje ale już z przewagą ciszy:tak:

agutka - to zakupy się udaly - tylko widze ze z przewagą zuzkowych- ale i buty dobre--- u nas pogoda do d... i tez myslalam ze z braku pomyslu wyląduję w centrum ale jednak zdecydowalam się na spacerek i tak ok. 50 min. chodziliśmy po deszczyku---tylko takim malutkim:tak:

niunia - główka do góry - jutro będzie lepiej--- kurka zapytam jeszcze raz: CZY MY JAKIEŚ ZŁE KOBIETY JESTEŚMY:-:)-D

obzarlam się dizś na obiadek ze az obrzydzenie czuję do siebie i mirynde siorbię z nadzieją ze mi się polepszy:-p:-D

cześć aguś - jak tam dzionek minął?

tymczasem babeczki


aaaaaaaaa
a co tam u basi?????
 
Ostatnia edycja:
Hana,a bo u mnie jest tak zawsze,że jak planuje sobie coś kupić,to przeważnie tego nie znajduję i w zamian kupuję coś Zuzi. :laugh2: :laugh2: :-p
Z tymi butami to mi się "fartnęło",bo dałam za nie ... 15zł! :szok: :szok: :szok: :-D :-p Poszłam do takiego nowo otwartego chińskiego sklepu i wyszłam z parą ślicznych balerinek szaro - czarnych z szarą kokardusią,hahaha. :-p :-D ;-)

U Nas dziś nawet nie było jak iść na spacerek,bo cały dzień okrutnie lało,tak jak i wczoraj. :wściekła/y: :-(
Mam nadzieję,że jutro będzie lepsza pogoda. ;-)

Poza tym dziś wzięłam Zuzię do siebie do wyrka spać,bo normalnie już wymiękam,jak mam Ją wsadzać i wyciągać z łóżeczka - nie mam siły. :zawstydzona/y: Barki i kręgosłup mi strzelają... :baffled:
Na 2gie urodziny planuję Jej kupić "dorosłe" łóżko,więc do tej pory będziemy spały razem. :-D Jak nigdy w sumie (nie licząc wyjazdów i pojedynczych przypadków ;-) ). :-p Zuzia najbardziej kocha swoje łóżeczko,więc ciekawa jestem,jak zniesie to,że jutro je rozłożę... :sorry2:
Zresztą widzę,że Jej też już w nim jest ciasno. :baffled: :sorry2:

Jak leżałam z Zuzią i już praktycznie mi zasypiała,nagle usłyszałam z Jej ust "KONDOM!"!!! :szok: :szok: :szok:
Ja naprawdę nie wiem,skąd Ona to słowo wytrzasnęła,hahahaha! :laugh2: Się uśmiałam,że hej! :laugh2:
 
Jakby moja wyskoczyla zz takim slowem chyba bym z lozka spadla
a mnie jakos dzis gardelko pobolewa

moja wlasciwie spi ze mna od listopada 2005
nie liczac poltora miesiaca co wracalam do ex
noi dwa tyg co byla na wsi beze mnie
teraz mam swoje lozko tylko w drugim pokoju
ale i tak spie z mala bo sie budzi na pic
nie chce mi sie lazic miedzy pokojami
chyba bym sie zabila o sciane czy futryne po ciemku:baffled:
 
Dobry wieczor kobietki:-)

Ale mi sie przytrafilo:rofl2:mojemu synkowi wychodza dwa zabki na dole:szok:i malo co dzisiaj nie zjadl swoich piastkow:laugh2:,.Natka teraz juz wiem co przechodzilas z Zosią:tak::sorry2:tylko ze u niego to chyba ciut za szybko,ale coz przeciesz nie bede ich wbijac spowrotem:-p.
Na szczescie gardelko juz lepiej:tak:.

Co do spania to Kacper spal ze mna w lozku do 1 miesiaca potem juz nie chcial spac bo chyba mu osoba nie odpowiadala:sorry2:i teraz nawet nie ma mowy zeby zasnął u mnie na wyrku:no:tylko swoje lozeczko:tak:

Nawet sie troche przejasnilo u nas ale teraz to mi juz ladna pogoda nie potrzebna wiec niech leje:dry:
 
reklama
Niunia faktycznie szybko te zabkowanie sie zaczyna.

agutka jajbardzo krotko mialam lozeczko, jakos Oliwka go nie polubila...

probowal p[ozniej je jeszcze rozkladac ale nic z tego...
 
Do góry