reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
iza - nie mam pojecia - ale na sama mysl przechodza mnie dreszcze - wspolczuje :-(

witam slonecznie :-)
nie za bardzo mi sie chce cokolwiek robic. spalam dzis cale 2 godziny - i mialam jakies cudowne sny - obie z jola ledwo sie zwleklysmy :cool2:
 
nacinanie dziąseł jeśli sa juz bardzo napuchnięte albo sa krwiaki to wcale nie bola a od razu Kuba poczuje ulgę
i jeszcze zawsze mozesz poprosic żeby znieczulił doktorek maścią
wiecie jak boli wyrywanie korzonków zebów mlecznych ? to nacinanie chyba boli nawet mniej :tak:
 
witam sie i ja
wkoncu weekend... dzis zaspalysmyz mloda.
za to odebralam ja zprzedszkola po obiedzie i poszlysmy na dlugi spacer, piekna pogoda byla.
teraz mala juz spi a ja mam wiecozr dla siebie
 
zastanawiam sie wieczor przed kompem, dobry film, kapiel w olejkach czy dobra ksiazka (tu mam zaleglosci) :tak:
dzionek udany - jeszcze tylko gary po obiedzie , mloda ululac i jestem free :-D
jutro robimy zawody kto dluzej bedzie spal - i czemu wiem ze wygram :-p
 
reklama
Do góry