reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z seksikiem???

ja też na ostatniej wizycie nie czułam się komfortowo - jakoś tak ciasno:-( tak więc wizja seksu w takim przypadku nie jest za bardzo kusząca:zawstydzona/y: poza tym jakbym miała mieć usg dopochwowe to chyba bym zaprotestowała i chyba to samo zrobię jak przyjdzie czas rodzić;-)
 
reklama
U nas od jakiegoś czasu nie ma seksu ale to wszystko ze względu na te moje upławy w czwartek mam wizyte u ginki zobaczymy co ona powie bo to tantum rosa nie bardzo jest skuteczne w tym wypadku
 
to moze gin przepisze cosik innego....jeszcze pare tygodni i o przytulankach znowu zapomnimy na dlugo:( co za zycie...:)
 
Ja mam dopochwowe na każdej wizycie ze względu na problemy z szyjką, ale to w sumie i tak mniejszy problem niż samo badanie:baffled: Ale widzę, że to zwężanie się jest normalne, skoro też tak macie.....nie wydaje mi się też, żeby to była kwestia 'wąskości", bo wtedy byłoby tak od początku, a zmiana wyraźnie się nasila wraz z wzrostem ciąży...no nic teraz i tak ta część ciała jest mi do niczego, oprócz porodu niepotrzebna, a potem chyba się jakoś unormuje?;-)
 
Witam wszystkie lipcowe mamy!!! My rowniez zostaniemy rodzicami w lipcu i juz nie mozemy sie doczekac. Co do seksu musze wam sie przyznac ze u nas to raczej wszystko bylo na odwrot. To ja mialam okropna ochote na milosc a moj maz "uciekal" bo jak sam mowil " ... ilez mozna kochanie..." a ja mogalm sie z nim kochac wszedzie i co chwile. Teraz w 9tym miesiacu wszystko sie zmienilo i juz nie mam tak czesto ochoty na milosc.Teraz mi wystarcza "przytulaski" i "cmokaski"
 
u nas ostanio seksik powrocil,ale za kazdym razem mam wrazenie,ze to naprawde przyspieszy porod i przez reszte nocy budze sie i sprawdzam czy mi wody nie odeszly.
 
u mnie przez wiekszą cześć ciąży męzulek był bardzo zadowolony bo miałam większą ochote na sex niż zwykle, ale teraz.... mam za duze obawy, no i dochodzi powracajaca grzybica. Zresztą kiedyś w trakcie igraszek dostałam skurczy i wyladowałam w szpitalu, od tego czasu jakby to powiedziec troche unikam :-D, no i dochodzi dyskomfort, bo w środku ciasno
 
reklama
Do góry