reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:)

Czy któraś z Was czytała/ma książkę Dzieciozmagania Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat - Kaz Cooke - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl

Jestem skłonna ja kupic bo pierwsza część bardzo mi sie podobala...:tak::tak::tak:

jestem w trakcie lektury tej książki. W związku z tym, że: a. ma mnóstwo fajnych informacji i b. jest napisana kapitalnym językiem (i te żarty!), to postanowiłam sprawdzić czy inni też mają podobne zdanie. Ja, w każdym razie, cieszę się, że zostałam nią obdarowana:)
 
reklama
Ja ostatnio pokusiłam się na kolejną ksiązkę John Irving "Ostatnia noc w twisted river". Naprawde warto przeczytac. Od początku do konca ksiązka wciąga i fascynuje. Godna nastepczyni autora 'świata według garpa'
 
To oprócz "do czytania" i "do obejrzenia" dorzucę jeszcze "do posłuchania". Zakochałam się w płytce HoodooBand od paru dni ją stale katuje - ale muzyczka taka na dobry humor. Od razu się japa cieszy :D
 
Ja ostatnio pokusiłam się na kolejną ksiązkę John Irving "Ostatnia noc w twisted river". Naprawde warto przeczytac. Od początku do konca ksiązka wciąga i fascynuje. Godna nastepczyni autora 'świata według garpa'

Też właśnie skończyłam wczoraj. Naprawdę wartościowa książka. Naprawdę mnóstwo cennych refleksji po :)
 
Ja polecam "Ciężar milczenia" Heather Gudenkauf. Thriller psychologiczny, ale tak naprawdę to hasło może tylko zniechęcić :) W każdym bądź razie dostałam tę książkę i próbowałam jej nie czytać właśnie z racji tego hasła :) Ale raz jeden jedyny otworzyłam książkę i po prostu od razu mnie wciągnęła :)))
 
A ja własnie przeczytałam "Zielone drzwi" Grocholi-polecam!!! Fajnie się czyta, książka napisana z dużym poczuciem humoru :-)
 
reklama
A ja własnie przeczytałam "Zielone drzwi" Grocholi-polecam!!! Fajnie się czyta, książka napisana z dużym poczuciem humoru :-)

oj tak ja tez polecam "Zielone drzwi "bardzo mila lektura na wakacje!!! aktualnie czytam "Kryształowego Anioła" Grocholi
Kryształowy Anioł - Książki - WP.PL
, równiez przyjemna ksiazka!!
aaaaaaaaaaaaa i jeszcze skusilam sie na nowosc Kalicinskiej

Widok z mojego okna. Przepisy nie tylko na życie - Książki - WP.PL

moze nie jest to ksiazka tak bardzo wciagajaca jak te z serii nad rozlewiskiem ale calkiem calkiem....
 
Do góry