reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądziecie - nasienie - IUI - androlog

Dziękuję. Mój bral broMErgOn na tarczyce no i ruchliwość się poprawila i się udało... fakt może to nie jest najlepszej generacji lek ale jak widać skuteczny.

Trzymam kciuki żeby pierwsze podejście do Iui było tym ostatnim i na gwiazdkę będziecie mieć piękny prezent.

Czuje się ok.mam założony peesar zapobiegawczo. Ciąża rozwija się prawidłowo. Dzieci rosną ja też [emoji6] oby tak do rozwiązania

f2w3kw7ihyqz70ec.png
 
reklama
U nas najdziwniejsze jest to ze dr W dał lek na tarczycę a hormon tarczycy jest w normie ale wierzę, ze dr wie co robi. DZISIAJ ODEBRAŁAM WYNIKI I WYSZEDŁ MI STAN ZAPALNY W CZYSTOŚCI POCHWY WIĘC IUI W MARCU ODPADA. NIESTETY....
 
Właśnie ta czystość... wystarczy mało wielka co I juz droga zamknięta. Ale ważne żeby się wyleczyć i do dzieła

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Wiesz u mnie zawinił chyba antybiotyk który brałam bo byłam chora. Nie wiedziałam i 3 dni po zakończeniu brania antybiotyku miałam czystość robioną. W czwartek idę do gina więc sam mówił jak sie z nim kontaktowałam ze leczenie trwa kilka dni i bedzie dobrze.
 
Do góry