reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

agacio- super! świetnie dobrane do siebie kolory. aaaa......i ja tam bym Cie nie poznała ;-)
Myślę o szkole, bo chęci to mam ogromniaste - ale warsztat słaby :-( choc w akademiku malowałam wszystkie koleżanki przed imprezami i raczej zadowolone były ;-)
szkoła, rzeczywiście kupa kasiory - ta moja wymarzona to 6 tysi za rok:-(
 
reklama
Ja to bym chciała, żeby mnie ktoś tak nauczył malować i podpowiedział chociaż gdzie róż kłaść na te moje tłuściutkie pomponiki. Ostatnio nawet w podkład nie mogę trafić, szukam i szukam.
 
agacio to mozemy sie skumplowac :-)
ja też hobbistycznie w pl malowałam rożne dziewczyny , obcinałam , farbowałam i robiłam paznokcie(nie tipsy:no:) normalnie na lakierze wzorki z cekinami.. na tipsach to mało się znam :-p
i taki makijaż jak na zdjeciu masz też mi sie bodoba :tak: w moim stylu....:-) maluję się podobnie :-)

ania86 super wzorki :-)
ja to lubie mieszankę miodu z wanilią :-) wogóle uwielbiam świeczki waniliowe..
 
reklama
No np jak gaga:tak: albo takie jak na halloween ;-) Ja bardzo lubię:tak: ale po ulicy tak nie chodzę żeby nie było że świrem jestem:-D
 
Do góry