reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robimy po macierzyńskim?

Izka bedzie ok nic sie nie martw! A swoja droga to myslalam ze twoj maz zostal tutaj a ty sama z Alicja polecialas do Pl. To co zrobiliscie z domem co wynajmowaliscie?
 
reklama
Cos ty moj maz mnie przetransportowal, bo sama nie dalabym rady z mala walizami, wozkiem, nosidelkiem i kartonami ;-) niestety wraca pod koniec pazdziernika i zostane sama, ale przyjedzie na swieta. dom caly czas wynajmujemy, bo juz mamy tam wszystkie graty ;-) niestety nikt tam nie mieszka przez ten miesiac no ale nie bylo sensu przenosic tych wszystkich rzeczy do znajomych i znow wynajmowac w listopadzie.
 
Witajcie!ja wracam do pracy za miesiąc.Strasznie nie chcę ale raczej muszę ze względów finansowych.szukam niani.podpowiedzcie o co pytać taka kandydatkę?jestem załamana:sad:
 
Ja też już odliczam dni....powrót do pracy dokładnie 5 listopada.....:-:)-:)-(

Z Zuzią zostaje moja mama - najlepsza kandydatka na nianię :tak::tak::tak:
Formularza nie będzie wypełaniała....chociaż..hmmm ;-);-)
 
My mieszkamy za daleko od rodziców, żeby mogli nam pomóc.no chyba ,że teściowa wprowadziłaby się do Nas, ale takiej wersji nie przyjmuję.szukam więc niani
 
Mi wczoraj skończył się macierzyński :-( od dziś urlop wypoczynkowy.
Do pracy wracam w styczniu, niania już zaklepana, mam nadzieję, że wszystko się uda...
 
Ja też wacam do racy od stycznia, ale na pół etatu.
Mój mężulek pracuje do 15, więc biorę popołudniowe zmiany tj od 16.30 do 20.30 i na razie nie będziemy potrzebować niani.Ale pewnie nie będę mogła długo tak popracować i też się weźmiemy za szukanie opiekunki. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać:-(
 
reklama
Mnie macierzyński kończy się jutro.:szok: Wzięłam sobie jeszcze 2 tygodnie wypoczynkowego, więc wielki come back jest 12 listopada.:-(Madzia zostaje z Babcią, a Babcia już się nie może doczekać kiedy się mnie z domu pozbędzie i będzie mogła poszaleć sama z wnusią.:eek:;-)Dobrze choć, że jeszcze dopóki nie skończy roczku mogę wychodzić z pracy godzinę wcześniej. No i firma mi się przeprowadziła bliżej domu (dojazd zajmie mi ok. 10 minut - włącznie z czekaniem na tramwaj i dojściem od przystanku do firmy), więc łącznie póki co zyskam ok 1,5 godziny w stosunku do tego co było wcześniej.
 
Do góry