reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co przydatne i nieprzydatne!

ja popieram Megusek w 100%:tak:. kombinezon Hani ładniutki i dziewczęcy ale...strasznie drogi...nie na moją kieszeń. no i my raczej kupimy dwuczesciowy. rzeczywiście wydaje mi się bardziej funkcjonalny jak dziecko zaczyna chodzić...ale jakbym miała możliwość kupić dwa to bym kupiła taki i taki...na sanki to raczej kombinezon bym zakładała...
 
reklama
I te i te maja swoje plusy i minusy. Na rzepy łatwo i szybko zapiąć i rozpiąć ale sznurówki lepiej "trzymają" stópkę moim zdaniem no i dzieci ich same sobie raczej nie zdejmą. Chociaż te nasze listopadowe cwaniaczki :cool2:
 
Leo ma duza stope, ech... :cool: Jak do tej pory bylo tu cieplo i obywal sie bez butow, ma tylko takie adidaski, ale slyszalam, ze jak teraz zaczyna chodzic, to lepiej chronia kostke przed wykreceniem, urazami takie wyzej zabudowane... Wlasnie na dniach wybieram sie, zeby cosik mu kupic pozadniejszego.
Te adidaski maja numer 21, ale nastepne butki kupie chyba odrobine wieksze, pewnie to 22 numer bedzie.
 
My kupiliśmy 20. owszem są nieco wyższe, ale nie takie sztywne. Słyszałam, że to wcale nie dobrze jak stopa siedzi jak w imadle. Ja kupiłam butki Elefanten w Deichmanie. Choć uważam ,że były drogie to jednak warte swojej ceny. 120zl
 
Ech, my musimy poczekać aż Martynka zacznie pewnie stawiać stópki na ziemi. Ma szerokie girki i ciężko jest jej te buciki wcisnąć - rozmiar na długość nie odpowiada rozmiarowi wszerz i dlatego nie wiem jak mocno są za duże jak przymierzaliśmy większe. Stąd na spacerze królują grube skarpety :-). A kupiliśmy w H&M takie śmieszne sztruksowe kozaki i czapkę do kompletu (taką uszatkę). Były jeszcze rękawiczki, ale rozmiar nie odpowiadał wielkości i ogólnie miały ciasną gumkę.
 
Hihi, Kasia ja też oglądałam ten zestaw w H&M ale Zośka za szybko poradziła sobie z butkami:szok: Czapka jest przesłodka i chętnie bym kupiła ale dostaliśmy już w spadku:-( A rękawiczki wybrałam jej takie oldschoolowe wełniane w paseczki - wydały mi się wygodniejsze niz te sztruksowe - które co fakt nie odpowiadały swojemu rozmiarowi za nic. Co do butków - jeżeli chcesz kupić "poważne" butki z tej droższej półki to ostatnio zauważyłam że w Elefantenie jest poza długością - tęgość, więc można coś wybrać. Zosia też ma "kawał" stópki!:-)
 
My kupiliśmy Pauli butki z Bartka,trafiła się okazja za 60 zeta bo sklep likwidowali:-)co prawda dużego wyboru z kolorów tam nie mieli ale ja jestem zadowolona i co najważniejsze Paula też;-)rozmiarek wzieliśmy 19 i Paula też ma grubiutką nóżke próbowaliśmy 3 pary(w nich były bardzo ładne dziewczęce buciki)
no ale noga nie weszła.:eek:więc pozostały te na rzepę.
Kupiliśmy też odrazu zimówki tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam bo wziełam rozmiar 21 tłumacząc miejscem na grube skarpety,rajtki...zobaczymy.
Na zime raczej odradzam buty na rzepe bo z własnego doświadczenia wiem że jak się dużo chodzi po śniegu to śnieg przylepia się do rzep i odpinają się. my kupiliśmy na zamek zapinane.
 
My jeszcze na zimę nie kupiliśmy butków, ale nie kupimy raczej tych na rzepy bo Mateusz ma 2 pary jesiemmych na rzepy i niestety do perfekcji opanował ich odpinanie i sekunde buty są zdjęte:tak: No i niestety ma bardzo grubą stopę i nie wszystkie buty na niego pasują. A rozmiar ma, tak mi się wydaje duży, bo 21. Na zimę mu kupie pewnie tak 22.
 
reklama
My na zime kupimy butki jak się naprawde zimno zrobi bo on już ma 21, 22 więc nie zdziwie się jak będa 23:szok:Ale to dużo od firmy zależy.Jesienne ma i na rzepy i wiązane.Zdejmie każde.Po prostu ściąga je grugą nogą;-)Czapek i rękawiczek na razie nie kupujemy zimowych.Na teraz ma a ja chce poczekać jak będzie większy wybór.Na pewno ze dwie czapki: jedną jakąs naprawde fajową a jedną saneczkową.No właśnie macie saneczki???Bo my już mamy:-):-)Musimy tylko dokupić oparcie bo dostaliśmy je w spadku;-):-DNo i szaliki, rękawiczki i już znalazłam kobinezon i zamierzam naciagnąc mojego faceta:tak:;-)Ale jeszcze jest czas.Poczekamy na zime:-):-)Na teraz jest ubrany.
 
Do góry